馃弳Wy艂onili艣my Mistrz贸w Gmina 艁apy Szk贸艂 Podstawowych w Lekkoatletyce馃弮鈥嶁檪锔忊毦

馃彑锔19 maja 2023r. na terenie stadionie I Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce im. Adama Mickiewicza w 艁apach wystartowa艂o 160 zawodnik贸w w 20 konkurencjach z podzia艂em na dwie kategorie wiekowe馃ぉ
馃憤Celem zawod贸w by艂a popularyzacji kr贸lowej sportu 鈥 lekkiej atletyki.
馃Swoj膮 obecno艣ci膮 zaszczycili nas Sekretarz Gminy 艁apy Pani Joanna Micota, Wiceprzewodnicz膮cy Rady Powiatu Bia艂ostockiego Mariusz Go艂aszewski, Przewodnicz膮cy Rady Miejskiej w 艁apach Pan Dariusz Wincenciak, Wiceprzewodnicz膮ca Rady Miejskiej w 艁apach Pani Krystyna Grabowska oraz Radny Rady Miejskiej Stanis艂aw 呕ochowski馃憦
馃Dzi臋kujemy dla dyrektora I Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego w 艁apach Pana Dariusza Wincenciaka za udost臋pnienie obiektu i pomoc w organizacji馃
馃搵W sk艂ad zawod贸w wchodzi艂y nast臋puj膮ce konkurencje:
KLASY VI i m艂odsze
鈥 Dziewcz臋ta: 60 m, 250 m, 500 m, skok w dal, rzut pi艂eczk膮 palantow膮,
鈥 Ch艂opcy: 60 m, 250 m, 500 m, skok w dal, rzut pi艂eczk膮 palantow膮,
KLASY VII-VIII
鈥 Dziewcz臋ta: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, pchni臋cie kul膮 鈥 2 kg,
鈥 Ch艂opcy: 60 m, 300 m, 750 m, skok w dal, pchni臋cie kul膮 鈥 3 kg,
馃弳Najlepsze wyniki indywidualne馃憞
鉁KLASY VI i m艂odsze
Dziewcz臋ta:
馃弮鈥嶁檧锔60 m,
馃Gabriela Bort SP Nr 1聽聽 8:97
馃Julia Zawada SP Uhowo聽 9:11
馃Gabriela Kulesza SP Nr 1聽 9:19
馃弮鈥嶁檧锔250 m,
馃Zuzanna Zdrodowska SP Nr 1聽 43:29
馃Oliwia Jab艂o艅ska Katolicka SP聽 44:01
馃Maja My艣liwiec SP nr 3聽 44:76
馃弮鈥嶁檧锔500 m,
馃Alicja Walesieniuk SP Nr 1聽 1:45,17
馃Maja Zawada SP Uhowo聽 1:51,37
馃Katarzyna Warpechowska SP Uhowo聽 1:53,37
馃skok w dal,
馃Julia Zawada SP Uhowo聽 4,42 m
馃Karolina 艁api艅ska SP P艂onka Ko艣cielna 3,81 m
馃Oliwia Jab艂o艅ska Katolicka SP聽 3,67 m
鈿rzut pi艂eczk膮 palantow膮,
馃Amelia Roszkowska SP nr 1聽 29,35 m
馃Oliwia Sawicka SP nr 1聽 29,27 m
馃Gabriela Jachimczuk SP nr 2聽 28,56 m
Ch艂opcy:
馃弮60 m,
馃Jakub 艁upi艅ski SP P艂onka Ko艣cielna聽 8:06
馃Adam 呕ur SP 艁upianka Stara聽 8:86
馃Damian Perkowski SP nr 2聽 9:08
馃弮250 m,
馃Szymon Wilczewski SP nr 1聽 43:16
馃Grzegorz Kostrowski SP 艁upianka Stara聽 43:25
馃Filip Bajda SP Uhowo聽 45:28
馃弮500 m,
馃Mateusz Olszewski Katolicka SP聽 1:36,51
馃Aleksander Zi臋ciowski SP nr 1聽 1:38,87
馃Pawe艂 Luty艅ski SP nr 1聽 1:39,98
馃skok w dal,
馃Jakub 艁upi艅ski SP P艂onka Ko艣cielna聽 4,66 m
馃Kacper Jamio艂kowski Katolicka SP聽 4,24 m
馃Pawe艂 艁api艅ski Katolicka SP聽 3,81 m
鈿rzut pi艂eczk膮 palantow膮,
馃Micha艂 Wyszomirski Katolicka SP聽 47,80 m
馃Adrian Bogdanowicz SP Uhowo聽 34,87 m
馃Adam 呕ur SP 艁upianka Stara聽 33,13 m
鉁KLASY VII-VIII
Dziewcz臋ta:
馃弮鈥嶁檧锔60 m,
馃Maria 艁api艅ska SP P艂onka Ko艣cielna聽 8:71
馃Julia Zalewska SP nr 1聽 8,92
馃Malwina Truskolaska SP Uhowo聽 8:94
馃弮鈥嶁檧锔300 m,
馃Zuzanna Zaremba SP Uhowo聽 56:15
馃Lena Smolska SP Uhowo聽聽 56:95
馃Natalia Tuczy艅ska Katolicka SP聽 57:77
馃弮鈥嶁檧锔600 m,
馃Malwina Olszewska SP Uhowo 2:10,09
馃Aleksandra Budzisz SP nr 1 2:21,98
馃Wiktoria Olszewska SP P艂onka Ko艣cielna 2:23,20
馃skok w dal,
馃Zuzanna Zaremba SP Uhowo聽 3,81 m
馃Julia Zalewska SP nr 1聽 3,67 m
馃Malwina Truskolaska Sp Uhowo聽 3,65 m
馃幈pchni臋cie kul膮 鈥 2 kg,
馃Lena Smolska SP Uhowo聽 8,62 m
馃Malwina Olszewska SP Uhowo聽 8,12 m
馃Diana Falkowska SP nr 1 7,80 m
Ch艂opcy:
馃弮60 m,
馃Tomasz Trzeszczkowski SP nr 2聽 7:59
馃Dawid G贸rski SP nr 1聽 7:60
馃Bartosz Mokrzewski SP nr 1聽 7,88
馃弮300 m,
馃Piotr Kalinowski SP nr 1
馃Przemys艂aw Roszkowski SP nr 1
馃Dawid Kutyna SP nr 2
馃弮750 m,
馃Dawid Perkowski SP nr 2 2:15,58
馃Bartosz Kul SP nr 1 2:20,31
馃Wojciech Dworakowski SP nr 1 2:29,16
馃skok w dal,
馃Dawid Perkowski SP nr 2聽 5,44 m
馃Tomasz Trzeszczkowski SP nr 2聽 4,92 m
馃Jakub Kurzyna SP nr 1聽 4,81 m
馃幈pchni臋cie kul膮 鈥 3 kg,
馃Piotr Kalinowski SP nr 1聽 11,25 m
馃Filip Trzaska SP Uhowo 10,22 m
馃Kacper Sawicki Katolicka SP 10,20 m
馃弳Punktacja dru偶ynowa ( medalowa )馃憞
馃Szko艂a Podstawowa Nr 1 w 艁apach im. Papie偶a Jana Paw艂a II
馃Szko艂a Podstawowa im. Hugona Ko艂艂膮taja w Uhowie
馃Szko艂a Podstawowa nr 2 im. Miko艂aja Kopernika w 艁apach
馃憦Wszystkim serdecznie gratulujemy i dzi臋kujemy za wspania艂e emocje鈥硷笍