30 lipca 2017 – Uhowo g.13.00 – Narwiański Triathlon Bagienny 2017 startuje koncertowo

Do  rywalizacji w Narwiańskim Triathlonie Bagiennym 2017 roku pozostało jeszcze 21 dni i 12  wolonych miejsc  startowych. Sześć w kategorii mężczyzn  i tyleż samo u kobiet.  Prosimy nie zwlekać z zapisami.
Na liście startowej są starzy bywalcy oraz debiutanci. Po raz kolejny pojawi się rodzinny duet Bojarczak /Boajrczak. Michał – to wielokrotny uczestnik, zwycięzca trzeciej edycji  oraz stały gość na ,,pudle,, w pozostałych startach –  teraz, z synem Dawidem,  będą próbować  zdominować wyścig rowerowy, by wypracować przewagę pozwalającą, aby tytuł został u gospodarzy. Będzie trudno, tym bardziej, że będą mieli za rywala byłego, zawodowego, kolarza, reprezentanta Polski w Mistrzostwach Świata, sokółczanina Stanisława Kirpszę.  Jak na razie nie zgłosił swojej kandydatury na start, trzykrotny zwycięzca, Grzegorz Popławski. Tak czy owak będzie ciekawie, emocjonująco i sportowo, jak zwykle.
Wśród pań, na miano faworytki zasługuje ubiegłoroczna zwyciężczyni Anna Wojtulewicz.  Białostocka Policjantka to jedna z najlepszych na świecie ,,umundurowanych,, biegaczek  ale i doskonale sobie  radzi w startach ,,cywilnych,,.
Tuż po zawodach, dzięki łapskiemu Domowi Kultury, dla startujących, kibiców, i wszystkich, którzy lubią muzykę szantową  brzmiącą w rockowym odcieniu, zagra ,,Stary Port,, Białystok.
Bardzo nam miło donieść, że jak zwykle współpracować z nami zechciały urzędy,  strażacy ochotnicy, Policjanci, Narwiański Park Narodowy, ,,Bajdarka,, ,,Kajak Taxi,, ,,Leśny Dwór,, a nagrody dla pań ufunduje  łapska ,,Fabryka Figury,,. Jak zwykle, na pewno, nie zostawią nas samych uhowskie stowarzyszenia łącznie z księdzem proboszczem i paniami sołtysowymi.
(OKf)
Przypominamy zwycięzców z poprzednich lat:

2010

Aleksandra Sosnowska -Warszawa Przemysław Nowalski – Giżycko

2011

Aleksandra Sosnowska -Warszawa Martin Lipinski – Berlin

2012

Aleksandra Sosnowska -Warszawa Michał Bojarczak – Łapy

2013

Agata Halicka – Białystok Marek Osakowicz – Augustów

2014

Eliza Ostaszewska Białystok Grzegorz Popławski – Tołcze

2015

Julita Roszkowska – Białystok Grzegorz Popławski – Tołcze

2016

Anna Wojtulewicz – Białystok Grzegorz Popławski – Tołcze

[singlepic id=2079 w=320 h=240 float=center]
Foto: W takich zawodach jak Narwiański Triathlon Bagienny czasem trzeba się dwoić i troić