Będzie się działo! Dzień Mam, Olimpiadka, Igrzyska…

Czeka nas bardzo sportowy przełom maja i czerwca w Ośrodku Kultury Fizycznej w Łapach. Dla nas oznacza to okres wzmożonej pracy, ale dla dzieci, młodzieży i dorosłych – czas wzmożonej zabawy i rywalizacji.

DSCF6253

W piątek, 25 maja,  na stadionie w Łapach odbędzie się rywalizacja mam z okazji Dnia Mamy. Rywalizować będą drużyny przedszkoli, złożone z mam, na które czeka wiele atrakcyjnych i zabawnych konkurencji – przeciąganie liny, siłowanie” na rękę”, kalambury i wiele innych. Reszta niech pozostanie niespodzianką. Początek zawodów o godzinie 17:30.

DSC_0249

Kilka dni później swoje święto mają dzieci, i dla nich również przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Spotkamy się wszyscy na orliku w Łapach 30 maja (środa), o godzinie 10:00. Tak jak co roku, w zawodach weźmie udział ponad setka dzieci ze szkół podstawowych z gminy Łapy. Będą biegać, skakać, rzucać, toczyć, siłować się – a po wszystkim odbierać puchary. Nikt nie wyjdzie tego dnia z orlika z pustymi rękoma.

DSCF6211

Tydzień później, w środę, 6 czerwca, rządzić będzie królowa sportu – lekkoatletyka. O 10:00 na stadionie w Łapach, rywalizację rozpoczną młodzi lekkoatleci z podstawówek w ramach Igrzysk Lekkoatletycznych Miasta i Gminy Łapy. Rywalizować będą w kilku konkurencjach – pchnięciu kulą, rzucie oszczepem, skoku w dal, biegach krótko i długodystansowych. Wszystko to w uroczystej, godnej oprawie – z medalami, podium, fanfarami. Bo na takie honory zasługują młodzi sportowcy, którzy zawsze dają z siebie wszystko.

DSCF6326

Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na naszym facebooku: OKFLapy. Do zobaczenia.