Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego – zapraszamy!

Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju tenisa stołowego. Zapraszamy zawodników, ale także kibiców, bo ping-pong to bardzo efektowna dyscyplina sportu.

turniej tenis

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej osobiście, dzwońcie 85 715 24 75 lub piszcie na www.okf1@wp.pl.

Świetny występ naszych młodszych zawodników w IV Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki!

Świetny występ naszych młodszych zawodników w IV Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki , który odbył się w Warszawie 04.11.2017 r. Najlepiej wypadli  Wiktoria Przeździecka, Magdalena Piszczatowska, Damian Dzierżek i Hubert Łapiński którzy zdobyli złote medale. Srebrne medale wywalczyli Read the rest of this entry »

Sportowo, patriotycznie i biało czerwono

W przeddzień 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości, sześć zespołów reprezentujących szkoły podstawowe z gminy Łapy wzięło udział w sportowo-edukacyjnej zabawie pod nazwą Niepodległościowa Gra Planszowa.  Nowe przedsięwzięcie Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach zyskało wsparcie Łapskiego Towarzystwa Regionalnego oraz Zespołu Szkół Mechanicznych.

23376377_1025845620907291_8128756099055339396_n

Drużyny, w biało czerwonych barwach, uczestniczyły w grze, w której trzeba było Read the rest of this entry »

Międzynarodowy Turniej Judo im.Antoniego Laszuka.

W sobotę 28.10.2017 w Sali sportowej Zespołu Szkól Mechanicznych w Łapach odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Judo im.Antoniego Laszuka. Wystartowało około 180 zawodników z Białorusi,Litwy i Polski. Klub z Łap reprezentowała czternastoosobowa ekipa.
Pierwsze miejsca zajęli: Read the rest of this entry »

Paulina Łapińska i Daniel Bochenko zwycięzcami Biegowego Grand Prix Bindugi 2017 w Łapach. Biegacze amatorzy stworzyli widowisko na miarę filmowego Oskara

Paulina Łapińska (Biegam Bo Lubię Łapy) oraz Daniel Bochenko (Brzozowa) zostali zwycięzcami rocznego cyklu dwunastu biegów pod nazwą Biegowe Grand Prix Bindugi 2017 zorganizowanego przez łapski Ośrodek Kultury Fizycznej.  Biegacze od pierwszego startu, poza emocjonującą rywalizacją sportową na trasie, tworzyli niepowtarzalną atmosferę, której trzeba zazdrościć

Ostatnie starcie – Robert czy Kuba?

W dwunastym, ostatnim, z biegów  na czołowych pozycjach niespodzianek nie było, bo po raz kolejny zwyciężali faworyci Paulina i Daniel. Za to, za ich plecami toczyła się walka o Read the rest of this entry »