Lodowisko i lekkoatletyka – weekend z OKF-em

Mróz trzyma, a przed nami przecież weekend! Nie warto bezczynnie siedzieć w domu. Z myślą o tych, którzy lubią jeździć na łyżwach, otwieramy lodowisko.

Lodowa tafla dostępna będzie już w piątek i sobotę, ale trzeba będzie mieć własne łyżwy. Lodowisko wraz z wypożyczalnią łyżew będzie otwarte w niedzielę w godzinach 12:00-18:00.

Przy okazji, w sobotę zapraszamy do hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, gdzie ekipa OKF-u będzie przeprowadzać Halowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne Miasta i Gminy Łapy w kategorii gimnazjum. Musicie być tam razem z nami! Początek rywalizacji o godzinie 10:00.

100_0784

Zapraszamy!

Seniorzy wciąż w grze – co tydzień imponują

Trwają zajęcia sportowe-rekreacyjne, które organizujemy dla seniorów z Dziennego Domu “Senior+” w Łapach. Co tydzień we wtorki seniorzy imponują nam sprawnością fizyczną i pozytywnym podejściem do nowych wyzwań. A wyzwania czasami wcale do łatwych nie należą.

s6

Read the rest of this entry »

Wyniki Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Miasta i Gminy Łapy 2018 – Szkoły Podstawowe

Poniżej publikujemy wyniki poszczególnych konkurencji Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Miasta i Gminy Łapy 2018 – Szkoły Podstawowe.

20180217_115103

Read the rest of this entry »

Pasjonująca rywalizacja młodych lekkoatletów z gminy Łapy. Mnóstwo radości i dwa rekordy

W dniu 17.02.2018 w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach odbyły się Halowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne Miasta i Gminy Łapy  Szkół Podstawowych. Rywalizacja odbyła się w 4 konkurencjach: biegu na 35m, sztafecie oraz dwóch konkurencjach technicznych: w rzucie piłką lekarską i skoku wzwyż.

Rekordy

Reprezentacje wystawiło 7 szkół z naszej gminy. Jak na warunki naszego miasta udział blisko 150  dzieci  jest wart odnotowania. Każde z nich, bez wyjątku, dawało z siebie wszystko, a trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej odebrało pamiątkowe medale i przez rok będą mistrzami gminy. Dwóch z nich przynajmniej przez rok będzie “właścicielami” rekordów w swojej dyscyplinie. Natalia Szymkowska z SP w Łupiance Starej rzuciła piłkę lekarską na odległość 9,30 metrów, bijąc poprzedni rekord o 10 cm.

20180217_124744

Read the rest of this entry »

Lokalny Animator Sportu w Łapach – komunikat o ofercie pracy

animator-sportu

Informujemy, że przedłużamy termin dostarczenia dokumentów dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze animatora sportu na Orliku w Łapach. Dokumenty należy dostarczyć do 15 lutego, do godziny 12:00 do Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach (ul. Leśnikowska 18a – stadion).

Informacja o ofercie pracy znajduje się pod linkiem  –>   http://okf.lapy.pl/?p=6394

OKF Łapy