Grad goli, wykluczenia, parady – pierwsza kolejka “Profit” Łapy Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF

22 gole w trzech meczach – tyle obejrzeli licznie zgromadzeni kibice podczas pierwszej kolejki “Profit” Łapy Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF, którą rozegrano w piątek w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Liderem w grupie B, po pierwszej serii gier, jest Aby Do Przerwy.

zdjacie-liga-1

W pierwszym meczu Drink Team pewnie pokonał Kowale 5:0. Mecz był dość jednostronny, a Kowale tylko czasami Read the rest of this entry »

Już w najbliższy piątek ruszają rozrywki ,,PROFIT Łapy,, Halowej Piłki Nożnej OKF 2017/2018

Dwanaście zespołów, czterdzieści i cztery mecze rozgrywane przez ponad 24 godziny, w tym finałowe,  ponad stu zawodników, setki kibiców oraz niezliczone pokłady emocji, dzięki którym śnieg nie zagości w pobliżu, zawsze gościnnej, hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. To wszystko dawkowane będzie w ,,copiątkowych,, porcjach już od 17 listopada.

liga-1-kolejka

Zobaczymy drużyny o nazwach znanych, w łapskim sportowym światku, i całkiem nowe  Read the rest of this entry »

Aby Do Przerwy triumfują w “Termobud” Lidze Piłkarskich Amatorów OKF 2017

Byli faworytem, grali najlepiej i nie zawiedli także w finale. Aby Do Przerwy nie po raz pierwszy kończą rozgrywki amatorów piłkarskich, organizowanych przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach, na pierwszym miejscu. W rozegranym w piątek na orliku finale, pokonali Flachowców 2:1. Brązowy medal dla A Jednak, którzy w meczu o trzecie miejsce 4:1 wygrali z FC Goń Go Po Wsi.

aby-do-przerwy_5

Mecz o brąz był bardzo wyrównany, choć wynik może sugerować coś innego. A Jednak byli (jednak) tego dnia bardziej Read the rest of this entry »

“Termobud” Liga Piłkarskich Amatorów OKF 2017 – w piątek wielki finał

W wielkim finale zagrają Aby Do Przerwy z Flachowcami. Aby Do Przerwy byli najlepsi w fazie grupowej, Flachowcy zajęli drugie miejsce. Nie ma więc wątpliwości, że w finale zagrają najlepsze zespoły rozgrywek. O trzecie miejsce powalczą A Jednak z FC Goń Go Po Wsi.

zdjacie-do-tekstu

Aby Do Przerwy to zespół, który od początku zaliczany był do grona faworytów. Nie zawiódł. W fazie grupowej na 27 możliwych do zdobycia punktów, zdobył Read the rest of this entry »

,,Power Rangers,, i ,,Szybcy i Wściekli,, mistrzami Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej OKF 2017 im. Bohaterskich Dzieci Polskich

Po rozgrywkach w swoich grupach trwających, niemal, dwa wakacyjne miesiące, do finałowych potyczek dotarły następujące zespoły: w kategorii podstawówek ,,Power Rangers ,, oraz ,,Łapskie Diabły,,, natomiast wśród gimnazjalistów ,,Szybcy i Wściekli,, oraz ,,Sicario,,. Po bardzo wyrównanych meczach zwycięstwa zapewniły sobie ,,Rangersi,, oraz ,,Szybcy i Wściekli,,. W grupie gimnazjalnej wystartowały, jedynie, cztery zespoły, natomiast w kategorii szkół podstawowych Read the rest of this entry »