Każdy może wygrać z każdym w Lidze Piłkarskich Amatorów

W czwartek i piątek rozegrana została druga kolejka “Termobud” Łapy Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2017. Liderzy po pierwszej kolejce, czyli Ptaki Latają Kluczem i Aby Do Przerwy, nie zdobyli punktów. Drugie zwycięstwo dało ekipie FC Goń Go Po Wsi prowadzenie w tabeli. Za ich plecami, również z dorobkiem sześciu punktów, jest TOS.

20132778_1584014204995834_1543559602_o

W czwartek na Orliku licznie zgromadzeni kibice obejrzeli dwa mecze. Ale Grają, po bardzo wyrównanym i trzymającym w napięciu meczu, nieznacznie pokonali No Yes Fast 3:2. W drugim meczu różnica między drużynami była Read the rest of this entry »

Wakacyjna Liga Piłkarska im. Bohaterskich Dzieci Polskich – po 1 kolejce

19875421_410015009395607_9138375275006443322_n

We wtorek na Orliku piłkarską rywalizację w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich rozpoczęli młodsi piłkarze z Łap. W żadnym z trzech meczów nie było kalkulacji, a i tak już wysoką, wręcz tropikalną temperaturę, jeszcze bardziej podnieśli piłkarze – walką i zaangażowaniem w grę.

W rywalicacji drużyn z gimnazjów swoje mecze wygrali Read the rest of this entry »

“Termobud” Łapy Liga Piłkarskich Amatorów – po pierwszej kolejce wiemy, kto będzie mocny!

W czwartek i piątek na łapskim Orliku rozegrano pierwszą kolejkę “Termobud” Łapy Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2017. Kilka ekip pokazało swoją siłę i można się po nich spodziewać, że będą walczyć o najwyższe miejsca. Kilka drużyn źle zaczęło rozgrywki i będą musiały poprawić formę przed kolejnymi meczami. Wszyscy jednak pokazali, że poziom rozgrywek jest wysoki i wyrównany.

dscf6454

Pierwszy mecz w tej edycji ligi rozegrały dwie ekipy o dość interesujących nazwach – Ptaki Latają Kluczem i No Yes Fast. Tego wieczoru Ptaki Latają Kluczem byli Read the rest of this entry »

“Piłka – fajna sprawa, piłka to zabawa”. Ruszyło wakacyjne Piłkarskie Przedszkole

We wtorek i czwartek na Orliku odbyły się dwa pierwsze treningi Piłkarskiego Przedszkola, czyli piłkarskich zajęć dla najmłodszych dzieci w wieku 5 i 6 lat. Wzięło w nich udział ponad trzydzieścioro dzieci, ale rodzice również nie próżnowali.

dsc_0553

Wtorkowe zajęcia, po dwóch ćwiczeniach-zabawach, przerwał na chwilę deszcz i mimo że dzieciom wcale on nie przeszkadzał, zmuszeni byliśmy zejść do szatni. Na szczęście szybko przestało padać i wróciliśmy do gry. Tego dnia dzieci zostały wprowadzone w świat piłki nożnej. Na rozgrzewkę była Read the rest of this entry »

Srebrne dziewczyny!

W dniu 12.04.2017 uczennice naszej szkoły z klas II-IV wzięły udział w finale województwa Podlaskiego XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej w kategorii U-10 dziewcząt. Tego dnia rozgrywane były też finały w kategoriach U-10 chłopców i U-8 chłopców i dziewczyn. Mecze rozgrywano na dziewięciu świetnie przygotowanych boiskach. Grano 2×10 minut. W naszej kategorii wystąpiło 7 najlepszych zespołów z woj. podlaskiego. Podzielono je na dwie grupy. My trafiliśmy do grupy Read the rest of this entry »