“Termobud” Liga Piłkarskich Amatorów OKF 2017 – w piątek wielki finał

W wielkim finale zagrają Aby Do Przerwy z Flachowcami. Aby Do Przerwy byli najlepsi w fazie grupowej, Flachowcy zajęli drugie miejsce. Nie ma więc wątpliwości, że w finale zagrają najlepsze zespoły rozgrywek. O trzecie miejsce powalczą A Jednak z FC Goń Go Po Wsi.

zdjacie-do-tekstu

Aby Do Przerwy to zespół, który od początku zaliczany był do grona faworytów. Nie zawiódł. W fazie grupowej na 27 możliwych do zdobycia punktów, zdobył Read the rest of this entry »

,,Power Rangers,, i ,,Szybcy i Wściekli,, mistrzami Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej OKF 2017 im. Bohaterskich Dzieci Polskich

Po rozgrywkach w swoich grupach trwających, niemal, dwa wakacyjne miesiące, do finałowych potyczek dotarły następujące zespoły: w kategorii podstawówek ,,Power Rangers ,, oraz ,,Łapskie Diabły,,, natomiast wśród gimnazjalistów ,,Szybcy i Wściekli,, oraz ,,Sicario,,. Po bardzo wyrównanych meczach zwycięstwa zapewniły sobie ,,Rangersi,, oraz ,,Szybcy i Wściekli,,. W grupie gimnazjalnej wystartowały, jedynie, cztery zespoły, natomiast w kategorii szkół podstawowych Read the rest of this entry »

7 kolejka – 7 drużyn z szansą na awans. “Termobud” Łapy Liga Piłkarskich Amatorów

Do końca fazy grupowej ligi pozostały dwie kolejki, a wciąż mamy wiele niewiadomych. Wiemy tylko, że Aby Do Przerwy zagrają w ćwierćfinale, a No Yes Fast i Ptaki Latają Kluczem nie awansują do tej fazy. Pozostałe drużyny wciąż mają szansę na awans do 1/4 finału.

img_20170818_180939

W siódmej kolejce, rozegranej w czwartek i piątek na Orliku, sytuacja w tabeli wyrównała się jeszcze bardziej. Kontakt z czołówką tabeli zachowały trzy zespoły – FC Józwy, Ale Grają i TOS. Wszyscy wygrali swoje mecze, co sprawiło, że walka o Read the rest of this entry »

6 kolejka “Termobud” Łapy Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2017

Kolejka numer 6 tegorocznych rozgrywek pokazała, że wszystkie drużyny cenią sobie jakąkolwiek zdobycz punktową, a ich główny cel to nie stracić szybko szans na awans do ćwierćfinału. Tylko trzy zespoły w tej serii gier nie dopisały do swojego konta nawet jednego “oczka”.

dscf6466

Szanse na awans straciły już dwie drużyny – Ptaki Latają Kluczem i No Yes Fast. Pierwsi, w czwartek, przegrali aż Read the rest of this entry »

Liga Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich: Co tydzień większe emocje. Za dwa tygodnie ich apogeum!

Z każdym tygodniem poziom sportowych emocji w Wakacyjnej Lidze Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich rośnie w imponującym tempie. We wtorek na łapskim orliku rozegrano przedostatnią kolejkę ligi. 22 sierpnia odbędzie się wielki finał.

dsc_0564

Wtorkowe mecze to starcia gimnazjalistów – Sicarios z Legendami Futbolu, oraz Ekipy Żuka z Szybkimi i Wściekłymi. Sicarios, chcąc zachować szansę na wygranie ligi, musieli pokonać Read the rest of this entry »