Letnia Liga Piłkarska Amatorów

Grupa A

Wtorek 14.08.2012

Dobre Chłopaki                                – A Jednak                 3-3

Krzysztof Snarski -1                          Patryk Młynarczyk -1

Mateusz Hajduczenia -1                    Hubert Kośnik -1

Konrad Kiełczewski -1                      Łukasz Łupiński

Bez Spiny                                          – Wodzionka              3-3

Jabłoński Karol -1                              Michał Doliński -2

Jabłoński Krzysztof -1                       Dawid Roszko -1

Szyluk Łukasz -1

G.T.W.                                              – Wiadro                    4-2

Redliński Krzysztof -2                      Adrian Hryniuk -1

Szyluk Damian -1                              Paweł Choiński -1

Jakub Brzozowski -1

Zawodnik ukarany czerwoną kartką za rażąco,  niesportowe zachowanie z drużyny Wiadro otrzymał karę wykluczenia w 2  następnych meczach  z ekipami Bez Spiny i A Jednak

Naprzód Tyły                                   – Koń I                       3-3

Tracikowski Marcin -1                       Karol Dworrakowski -2

Janowicz Kamil -1                             Piotr Skomarowski -1

Berg Damian -1

Aby do Przerwy                               – pauza

Tabela Grupa A

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Dobre Chłopaki

6

16

17-6

2.

A Jednak

6

14

21-7

3.

Aby do przerwy

6

12

24-16

4.

Naprzód Tyły

7

11

21-22

5.

Bez Spiny

6

8

15-14

6.

Koń

7

8

16-16

7.

G.T.W.

6

6

13-22

8.

Wiadro

6

3

12-19

9.

Wodzionka

6

1

11-28

Następna kolejka

22.08.2012 (Środa)

Wodzionka                 – Dobre Chłopaki        18.45

Aby do Przerwy         – A Jednak                  19.30

G.T.W.                       – Naprzód Tyły           20.15

Wiadro                       – Bez Spiny                 21.00

Koń I                          – pauza

Regulamin na wypadek remisu

W przypadku, gdy dwie drużyny zakończą rozgrywki z taka samą liczbą punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje:
1. Bezpośrednie spotkanie między zainteresowanymi zespołami
2. Różnica bramek.
3. Strzelone bramki

4. Rzuty Karne

Grupa B

Czwartek 16.08.2012

Koń II                                    – Simpsonowie           0-8

Kamil Wyszyński -6

Krzysztof Maciejczuk -1

Paweł Łapiński -1

Paczka Gwoździ                   – Cichociemni            4-7

Adrian Płoński -2                   Damian Czarkowski -5

Maciej Bagiński -1                 Mateusz Urbański -2

Krzysztof Jaworski -1

Kibice                                    – Nas Tu Wielu          2-4

Łukasz Kul -1                        Karol Fiedorczuk -2

Adam Falkowski -1               Mariusz Lisowski -1

Maziec Wojciech -1

Relaks                                    – Podwórkowa Piłka 1-3

Radosław Falkowski -1         Tomasz Dębicki -1

Patryk Bargielski -1

Karol Brzozowski -1

Kuku Team                           – pauza

Tabela grupa B

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Nas tu Wielu

7

19

42-10

2.

Podwórkowa Piłka

6

16

22-9

3.

Kuku Team

6

12

36-11

4.

Paczka Gwoździ

6

9

22-18

5.

Kibice

7

9

26-18

6.

Relaks

6

6

19-23

7.

Cichociemni

6

6

15-24

8.

Simpsonowie

6

3

18-35

9.

Koń II

6

3

5-58

Następna kolejka

23.08.2012 (czwartek)

Cichociemni               – Relaks                      18.00

Podwórkowa Piłka     – Kuku Team              18.45

Koń II                                    – Paczka Gwoździ      19.30

Simpsonowie              – Kibice                       20.15

Nas Tu Wielu             – pauza

Król Strzelców:

Karol Fiedorczuk  (Nas Tu Wielu)                -21

Kamil Wyszyński (Simpsonowie)                 -12

Paweł Perkowski (Nas Tu Wielu)                  -10

Hubert Łapiński (Aby Do Przerwy)               -9

Patryk Młynarczyk ( A Jednak)                    -9

Adrian Płoński (Paczka Gwoździ)                 -9

Paweł Zakrzewski (Kuku Team)                    -7

Bogdan Polak (Kibice)                                  -7

Marcin Kućmierowski (Relaks)                     -7

Wakacyjna Liga Piłkarska im. Bohaterskich Dzieci Polskich

Szkoły Gimnazjalne

Czwartek 16.08.2012

Rocket Fuel                           – Zawsze Ostatni       2-2

Adrian Kryszczyński -2         Wojciech Zdrodowski -2

Simply Strong                      – pauza

Tabela Szkoły Gimnazjalne

L.p.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Rocket Fuel

5

11

18-9

2.

Zawsze Ostatni

5

8

14-9

3.

Simply Strong

4

0

4-18

Król Strzelców:

Rafał Olędzki (Rocket Fuel)                         -6

Bartek Góralczyk (Rocket Fuel)                    -5

Wojciech Zdrodowski (Zawsze Ostatni )     -5

Następna kolejka

22.08.2012 (Środa)

Simply Strong             – Zawsze Ostatni        18.00

Rocket Fuel                – pauza

Szkoły Podstawowe

Wtorek 14.08.2012

FC Wzorowi                         – Fight Night              przełożony

Judo Team                            – Adidas Team          0-12

Patryk Wnorowski -4

Bartłomiej Ignaczuk -3

Górski Dominik -3

Mateusz Perkowski -1

Hubert Dzierżek -1

FC Kopytko                          – FC Sąsiedzi             0-11

Skibko Kacper -5

Kul Damian -2

Jakub Demiańczuk -2

Bojarczak Dawid -1

Kul Mateusz -1

FC OSSE                               – Orlik Champions    1-4

Mateusz Jankowski -1            Klaudia Gwoździej -3

Ewa Karpowicz -1

FC Łapy                                – pauza

Czwartek 16.08.2012

FC Sąsiedzi                           – Orlik Champions    5-2 zaległy z 4 kolejki

Kacper Skibko -4                   Klaudia Gwoździej -1

Damian Kul -1                       Angelika Prószyńska-1

FC Sąsiedzi                           – Judo Team              9-2 zaległy z 5 kolejki

Kacper Skibko -5                   Rafł Zalewski -2

Kul Damian -2

Kul Mateusz -1

Jakub Demiańczuk -1

FC Wzorowi                         – FC Sąsiedzi             8-3 zaległy z 6 kolejki

Michał Kulesza -4                  Kacper Skibko -1

Jakub Łupiński -2                   Tomasz Kamiński -1

Jakub Ryś -1                          Jakub Demiańczuk-1

Damian Malinoś -1

Tabela Szkoły Podstawowe

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

FC Łapy

6

16

71-3

2.

Adidas Team

6

16

59-5

3.

FC Sąsiedzi

6

15

51-15

4.

FC Wzorowi

5

12

65-10

5.

Orlik Champions

5

6

16-20

6.

FC OSSE

7

6

28-49

7.

FC Kopytko

6

6

10-54

8.

Fight Night

5

0

3-66

9.

Judo Team

6

0

3-69

Król Strzelców:

Kacper Skibko (FC Sąsiedzi)                        -24

Michał Kulesza (FC Wzorowi)                      -22

Bartłomiej Ignaczuk (Adidas Team)             -19

Damian Koczan ( FC Łapy)                          -18

Mikołaj Zimnoch (FC Łapy)                         -15

Damian Malinoś (FC Wzorowi)                    -14

Mateusz Jankowski  (FC OSSE)                   -13

Adrian Łapiński (FC Łapy)                           -11

Następna kolejka

22.08.2012 (Środa)

Orlik Champions        – Judo Team                14.15

FC Wzorowi               – FC Łapy                   15.00

Adidas Team              – FC Sąsiedzi              15.45

FC Kopytko               – FC OSSE                 16.30

FC Wzorowi               – Fight Night              17.15 zaległy z 7 kolejki

23.08.2012 (Czwartek)

Fight Night                 – Orlik Champions      17.00 zaległy z 6 kolejki

Letnia Liga Piłkarska Amatorów

Grupa A

Środa 08.08.2012

Wodzionka                                        – Aby Do Przerwy    1-5

Artur Jastrzębski -1                            Hubert Łapiński -3

Robert Tomaszewski -2

Naprzód Tyły                                   – Wiadro                    3-1

Berg Damian -2                                 Kamil Komar -1

Sikorski Artur -1

Dobre Chłopaki                                – Koń I                       4-1

Maciek Wasilewski -2                        Andrzej Trzeszczkowski -1

Konrad Kiełczewski -1

Adam Snarski -1

A Jednak                                           – G.T.W                     5-1

Patryk Młynarczyk -3                        Jakub Brzozowski -1

Hubert Kośnik -2

Bez Spiny                                          – pauza

Tabela Grupa A

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Dobre Chłopaki

5

15

14-3

2.

A Jednak

5

13

18-4

3.

Aby do przerwy

6

12

24-16

4.

Naprzód Tyły

6

10

18-19

5.

Bez Spiny

5

7

12-11

6.

Koń

6

7

13-13

7.

Wiadro

5

3

10-15

8.

G.T.W.

5

3

9-20

9.

Wodzionka

5

0

8-25

Następna kolejka – 14.08.2012 (wtorek) !!!!!

Dobre Chłopaki          – A Jednak                  18.45

Bez Spiny                   – Wodzionka               19.30

G.T.W.                       – Wiadro                     20.15

Naprzód Tyły                         – Koń I                                   21.00

Aby do Przerwy         – pauza

Regulamin na wypadek remisu

W przypadku, gdy dwie drużyny zakończą rozgrywki z taka samą liczbą punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje:
1. Bezpośrednie spotkanie między zainteresowanymi zespołami
2. Różnica bramek.
3. Strzelone bramki

4. Rzuty Karne

Grupa B

Czwartek 09.08.2012

Podwórkowa Piłka               – Simpsonowie           6-1

Patryk Bargielski -3               Grzegorz Markowski -1

Cezary Pucel -2

Bartłomiej Rydzewski -1

Kuku Team                           – Nas Tu Wielu          1-2

Krzysztof Piekut -1                Mariusz Lisowski -1

Fiedorczuk Karol -1

Relaks                                               – Koń II                      11-1

Kućmierowski Marcin -5       Adam Karasiewicz -1

Adrian Roszkowski -4

Szczepan Kubala -1

Hubert Idźkowski -1

Kibice                                    – Cichociemni            5-0

Adam Falkowski -2

Bogdan Polak -1

Łukasz Kul -1

Mariusz Dowejko -1

Paczka Gwoździ                   – pauza

Tabela grupa B

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Nas tu Wielu

6

16

38-8

2.

Podwórkowa Piłka

5

13

19-8

3.

Kuku Team

6

12

36-11

4.

Paczka Gwoździ

5

9

18-11

5.

Kibice

6

9

24-14

6.

Relaks

5

6

18-20

7.

Koń II

5

3

5-50

8.

Cichociemni

5

3

8-20

9.

Simpsonowie

5

0

10-35

Następna kolejka

16.08.2012 (czwartek)

Koń II                                    – Simpsonowie            18.45

Paczka Gwoździ        – Cichociemni             19.30

Kibice                        – Nas Tu Wielu           20.15

Relaks                         – Podwórkowa Piłka   21.00 przełożony z godz. 18

Kuku Team                 – pauza

Król Strzelców:

Karol Fiedorczuk  (Nas Tu Wielu)                -19

Paweł Perkowski (Nas Tu Wielu)                  -10

Hubert Łapiński (Aby Do Przerwy)               -9

Patryk Młynarczyk ( A Jednak)                    -8

Adrian Płoński (Paczka Gwoździ)                 -7

Paweł Zakrzewski (Kuku Team)                    -7

Bogdan Polak (Kibice)                                  -7

Marcin Kućmierowski (Relaks)                     -7

Wakacyjna Liga Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich

Szkoły Podstawowe

Środa 08.08.2012

FC Łapy                                – FC Kopytko                       12-0

Damian Koczan -3

Mikołaj Zimnoch -3

Adrian Łapiński -2

Tomasz Łapiński -2

Jakub Czech -1

Kuba Łapiński -1

FC Wzorowi                         – FC Sąsiedzi                         przełożony

Fight Night                            – Orlik Champions    przełożony

Judo Team                            – FC OSSE                1-11

Jakub Kretowicz -1                Mateusz Jankowski -4

Kamil Rząca -3

Kamil Kalinowski -2

Adam Owczarek -2

Adidas Team                        – pauza

Tabela Szkoły Podstawowe

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

FC Łapy

6

16

71-3

2.

Adidas Team

5

13

47-5

3.

FC Wzorowi

4

9

49-4

4.

FC Sąsiedzi

2

6

23-3

5.

FC OSSE

6

6

27-45

6.

FC Kopytko

5

6

10-43

7.

Orlik Champions

3

3

10-14

8.

Judo Team

4

0

1-48

9.

Fight Night

5

0

3-66

Król Strzelców:

Damian Koczan ( FC Łapy)                          -18

Michał Kulesza (FC Wzorowi)                      -18

Bartłomiej Ignaczuk (Adidas Team)             -16

Mikołaj Zimnoch (FC Łapy)                         -15

Damian Malinoś (FC Wzorowi)                    -13

Mateusz Jankowski  (FC OSSE)                   -12

Adrian Łapiński (FC Łapy)                           -11

Kacper Skibko (FC Sąsiedzi)                        -9

Jakub Ryś (FC Wzorowi)                              -7

Następna kolejka  -  14.08.2012 (wtorek) !!!

FC Wzorowi               – Fight Night              15.00

Judo Team                  – Adidas Team            15.45

FC Kopytko               – FC Sąsiedzi              16.30

FC OSSE                   – Orlik Champions      17.15

FC Łapy                     – pauza

Szkoły Gimnazjalne

Środa 08.08.2012

Rocket Fuel                           – Zawsze Ostatni       3-3

Rafał Olędzki -2                    Eryk Ćwikło -1

Łukasz Łupiński -1                Wojciech Zdrodowski -1

Mateusz Malinoś -1

Simply Strong                      – pauza

Tabela Szkoły Gimnazjalne

L.p.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Rocket Fuel

4

10

16-7

2.

Zawsze Ostatni

4

7

12-7

3.

Simply Strong

4

0

4-18

Król Strzelców:

Rafał Olędzki (Rocket Fuel)             -6

Bartek Góralczyk (Rocket Fuel)        -5

Następna kolejka – 16.08.2012 (czwartek)

Rocket Fuel                – Zawsze Ostatni  17.45 przełożony z wtorku z godziny 18

Simply Strong            – pauza

Letnia Liga Piłkarska Amatorów

Grupa A

Środa 01.08.2012

G.T.W.                                              – Dobre Chłopaki      0-3 mecz 2 kolejki

Adam Snarski -1

Konrad Kiełczewski -1

Mateusz Hajduczenia -1

Aby do przerwy                                – Wiadro                    4-3

Hubert Łapiński -2                             Paweł Choiński -2

Wojciech Becker -1                           Mateusz Dworakowski -1

Marcin Kamiński -1

Zawodnik ukarany czerwoną kartką za rażąco,  niesportowe zachowanie z drużyny Wiadro otrzymał karę wykluczenia w następnym meczu z ekipą Naprzód Tyły.

Dobre Chłopaki                                – Naprzód Tyły         0-3

Mateusz Hajduczenia -2

Adam Snarski -1

G.T.W.                                              – Wodzionka             5-3

Damian Szyluk -2                              Rafał Grodzki -1

Jakub Brzozowski -2                         Michał Doliński -1

Redliński Krzysztof -1                      Artur Jastrzębski -1

Koń I                                                 -Bez Spiny                 2-2

Kamil Kamiński -1                             Tomasz Olszewski -1

Maciej Fiedorek -1                             Maciek Kondracki -1

A jednak                                            – pauza

Bez Spiny                                          – G.T.W.                    3-2 mecz 4 kolejki

Paweł Halicki -2                                Redliński Krzysztof -2

Maciek Kondracki -1

Wynik podany w poprzednim tygodniu 6-1 był błędny i został poprawiony na prawidłowy 3-2  dla Bez Spiny. Zmiany zostały uwzględnione w tabeli.

Tabela Grupa A

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Dobre Chłopaki

4

12

10-2

2.

A Jednak

4

10

13-3

3.

Aby do przerwy

5

9

19-15

4.

Naprzód Tyły

5

7

15-8

5.

Bez Spiny

5

7

15-10

6.

Koń

5

7

12-9

7.

Wiadro

4

3

9-12

8.

G.T.W.

4

3

8-15

9.

Wodzionka

4

0

7-20

Następna kolejka

08.08.2012 (środa)

Wodzionka                 – Aby Do Przerwy      18.45

Naprzód Tyły            – Wiadro                     19.30

Dobre Chłopaki          – Koń I                                    20.15

A Jednak                    – G.T.W                      21.00

Bez Spiny                   – pauza

Regulamin na wypadek remisu

W przypadku, gdy dwie drużyny zakończą rozgrywki z taka samą liczbą punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje:
1. Bezpośrednie spotkanie między zainteresowanymi zespołami

2. Różnica bramek.

3. Strzelone bramki

4. Rzuty Karne

Grupa B

Czwartek 02.08.2012

Relaks                                    – Nas Tu Wielu          1-7

Adrian Roszkowski -1           Karol Fiedorczuk -4

Paweł Perkowski -2

Kurbat Jakub -1

Simsonowie                           – Kuku Team            1-9

Paweł Perkowski -1               Maciuszko Bartłomiej -3

Paweł Zakrzewski -2

Karol Kulesza -2

Kamil Zdrodowski -2

Paczka Gwoździ                   – Podwórkowa Piłka 2-3

Robert Raczkowski -2           Tomasz Dębicki -2

Bartłomiej Rydzewski -1

Zawodnik ukarany czerwoną kartką za rażąco,  niesportowe zachowanie z drużyny Podwórkowa Piłka  otrzymał karę wykluczenia w następnym meczu z ekipą  Simpsonowie.

Koń II                                                – Kibice                     0-10

Bartek Supiński -4

Bogdan Polak -2

Łukasz Kul -2

Marek Czerwiński -1

Marcin Wasilewski -1

Cichociemni                          – pauza

Tabela grupa B

Lp.

Nazwa zespołu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Nas tu Wielu

5

13

38-8

2.

Kuku Team

5

12

35-9

3.

Podwórkowa Piłka

4

10

13-7

4.

Paczka Gwoździ

5

9

18-11

5.

Kibice

5

6

19-14

6.

Relaks

4

3

7-19

7.

Koń II

4

3

4-39

8.

Cichociemni

4

3

8-15

9.

Simpsonowie

4

0

9-29

Następna kolejka

09.08.2012 (czwartek)

Podwórkowa Piłka     – Simpsonowie            18.00

Kuku Team                 – Nas Tu Wielu           18.45

Relaks                        – Koń II                      19.30

Kibice                        – Cichociemni             20.15

Paczka Gwoździ        – pauza

Król Strzelców:

Karol Fiedorczuk  (Nas Tu Wielu)                -18

Paweł Perkowski (Nas Tu Wielu)                  -10

Adrian Płoński (Paczka Gwoździ)                 -7

Paweł Zakrzewski (Kuku Team)                    -7

Bogdan Polak (Kibice)                                  -6

Kamil Wyszyński (Simpsonowie)                 -6

Karol Kulesza (Kuku Team)                          -6

Hubert Łapiński (Aby do Przerwy)               -6