Siatkarski piknik ,,AS,,- a

Siatkarskim rodzinnym piknikiem, w niedzielę 28.08 br. UKS Akademia Siatkówki Łapy oficjalnie zakończyła sezon 2015/2016. Od wczesnych godzin rannych, na Stadionie Miejskim w Łapach przy pięknej pogodzie nasze siatkarki rozpoczęły ostatnie w tym sezonie rozgrywki – tym razem plażowe. Starsze dziewczęta w kategorii „dwójek”, najmłodsze w kategorii „jedynek” przy żywiołowym dopingu rodziców i kibiców walczyły dzielnie na boiskach do późnych godzin popołudniowych. Nawet lejący się z nieba żar, nie przeszkodził nam we wspólnym świętowaniu owocnego sezonu. Wspólny grill, głośna muzyka i kawał dobrej siatkówki to to, co siatkarska brać lubi najbardziej. Po kilku godzinach ciężkich, wyrównanych zmagań wyłoniliśmy zwycięzców. Rozegraliśmy w sumie 33 mecze !
W najmłodszej kategorii zwyciężyła Laura Zimnoch. II miejsce zajęła Daria Laszuk, natomiast III Kornelia Kostrowska. IV najmniej lubiane przez sportowca miejsce przypadło tym razem Patrycji Jachimczuk.
W kategorii „dwójek” I miejsce wywalczył duet Zosia Dobkowska/Magda Płońska. Tuż za nimi uplasowała się para Dominika Łapińska/Gabrysia Łapińska. III miejsce zajęły Marta Jankowska/ Agnieszka Trojanowska.
Najlepsze tego dnia pary zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Pozostałe uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe medale.
Dodatkowo podczas zakończenia Turnieju, złożyliśmy osobiste podziękowania Radnej Rady Miejskiej w Łapach – Joannie Micota za pomoc finansową podczas organizacji naszego letniego obozu.
Jest nam ogromnie miło, że zwiększa się grono zwolenników naszej Akademii.
Dziękujemy wszystkim rodzicom i kibicom, którzy zaangażowali się w Organizację Pikniku.
Dziękujemy Ośrodkowi Kultury Fizycznej w Łapach za udostępnienie obiektu.
Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy Łapy za sfinansowanie turnieju.
Turniej zorganizowany z Oferty: Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie sportu klasyfikowanego w 2016 roku. Urząd Miasta i Gminy Łapy
Fajnie, że zechcieliście spędzić z nami ten dzień.