Przepiękny, duży obraz, oprawiony w dębową ramę, na którym widzimy fragment ….trasy biegowej Bindugi z pokonującym ją sportowcami, robi olbrzymie wrażenie. Dzisiaj cieszy oczy organizatorów. Niedługo – (5 listopada) zmieni właściciela, którym będzie jeden bądź jedna z siedmiu osób, która pokonała wszystkie 12 dystansów w przeciągu roku.

obraz-1-1

Autorem tej hiper super nagrody jest Dariusz Gumowski (Biegam bo Lubię Łapy) znany  jako najlepszy biegacz wśród malarzy oraz najlepszy malarz wśród biegaczy. Jest jednym z uczestników Biegowego Grand Prix Bindugi, a w wolnych chwilach, razem z żoną Anną, pokonują dystanse m.in. w największych polskich biegach maratońskich. Darek jest też artystą i człowiekiem, nie tylko ze stalowymi płucami, ale i z wielkim sercem. Sprawił też, przekazując i pokazując obraz, że …zabrakło nam słów w przysłowiowej gębie.

Obraz stanie się własnością osoby spośród niżej wymienionych w drodze losowania – tak postanowiliśmy wspólnie z autorem. Wśród szczęśliwców, którzy już od teraz powinni przygotowywać honorowe miejsce na ścianie mieszkania i liczyć na szczęście są: wśród pań Paulina Łapińska (Łapy) i Julita Roszkowska (Białystok) oraz panowie Daniel Bochenko (Brzozowa) oraz Łapiacy Andrzej Gąsowski (MPowerGym &Fitness), Grzegorz Jamiołkowski (Biegostok), Zygmunt Łapiński (OKF Łapy) i Krzysztof Łapiński (Biegam bo Lubię Łapy).

Tym sposobem Dariusz Gumowski stał się kolejnym darczyńcą obok, Biegam bo Lubię Łapy, wwa 24.eu, stowarzyszenie Binduga,  ,,Amah,, – Białystok, – Hurt Detal ,,Sezam,, – Łapy,  Sklep Ogrodniczy ,,Sosenka,, – Łapy.  To dzięki takim jak Wy świat staje się lepszy.

OKf)