Jesień wcale nie musi oznaczać siedzenia na kanapie, bo pada, czy ślęczenia przed komputerem, bo wieje i zimno. Wręcz przeciwnie! To świetny czas, żeby jesienną chandrę pokonać na sportowo!

jesień oferta

Dla dzieci, dla kobiet – dla wszystkich

Ośrodek Kultury Fizycznej przygotował specjalną ofertę na ten czas. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dla dzieci odbywać się będą zajęcia Piłkarskiego Przedszkola, we wrześniu i październiku jeszcze na Orliku, a od listopada treningi będą odbywać się w hali Szkoły Podstawowej numer 1 w Łapach.

W tym samym miejscu, już od 25 września, będzie można potrenować tenisa stołowego. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki od godziny 18:30.  Dla kobiet, OKF proponuje zajęcia aerobiku, w poniedziałki i środy w Płonce Kościelnej (godzina 19:00, sala szkoły podstawowej), we wtorki i czwartki w Łapach (godzina 18:30 sala SP 2). Chętne osoby wciąż będą mogły jeździć na basen do Wysokiego Mazowieckiego. Wyjazdy w czwartki o godzinie 17:30 spod cukierni “U Lecha”. Wcześniej należy jednak zapisać się na wyjazd w burze OKF.

Kolejna propozycja to Biegam Bo Lubię Łapy, które w każdy poniedziałek odbywają się na stadionie, o godzinie 18:00. Są to bezpłatne treningi biegowe, prowadzone przez trenerki – Agnieszkę Kuleszę oraz Paulinę Mikiewicz-Łapińską, medalistkę lekkoatletycznych mistrzostw Polski w biegach na 800 i 1500 metrów.

W naszej ofercie znajduje się również rekreacyjne granie w piłkę nożną i siatkówkę. W “gałę” można pograć w gimnazjum, we wtorki wieczorem, od listopada. Termin zajęć siatkówki nie jest jeszcze znany, ale zapewniamy, że zajęcia będą się odbywać. Prosimy o cierpliwość.

“Niepodległość ma już wiek, a sport to wciąż najlepszy lek”

W ofercie sportowej na jesień 2018 nie można pominąć wyjątkowego wydarzenia – 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczcimy tę niezwykłą rocznicę w sposób szczególny. Dzieci i młodzież wezmą udział w Biegach Niepodległościowych, ale w planach mamy także organizację turnieju piłkarskiego, który odbędzie się pod hasłem “100 minut na 100-lecie niepodległości”. Mamy nadzieję, że sport będzie znakomitym sposobem na upamiętnienie wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę.

28 października odbędzie się ostatni bieg w ramach cyklu Koncertowe Bieganie – Cztery Pory Roku. Mamy nadzieję, że czwarty bieg, tak jak poprzednie, zgromadzi na starcie blisko setkę biegaczy z całego województwa podlaskiego.

Zapraszamy również do korzystania z obiektów sportowych – stadionu i “orlika”. To świetne miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty sportowej, prosimy o kontakt.

Tel. 85 715 24 75

Mail: okf1@wp.pl

Facebook: facebook.pl/OKFLapy