Biegowe Grand Prix Bindugi 2017 oraz Niepodległościowa Gra Planszowa w biało czerwonych barwach

Szybkimi krokami zbliża się 99 rocznica Odzyskania Niepodległości naszego kraju. To bardzo ważne wydarzenie, które powinniśmy celebrować i być z tego powodu dumni i szczęśliwi. Łapski Ośrodek Kultury Fizycznej proponuje, aby łapskie uroczystości nie ograniczały się jedynie do patetycznych, oficjalnych akademii ale też i do sportowej zabawy, która pozwoli włączyć i połączyć wielopokoleniową grupę ludzi.

[singlepic id=2143 w=320 h=240 float=center]

Niepodległościowa Gra Planszowa (10.XI) z elementami rywalizacji sportowej w połączeniu z wiedzą historyczną oraz bardzo popularne Biegowe Grand Prix Bindugi (5.XI), którego listopadowy etap będzie jednocześnie finiszem całego cyklu zawodów, połączonym z patriotycznymi elementami, są właśnie takimi przedsięwzięciami przez nas proponowanymi. Chcielibyśmy, aby w dni rozgrywania imprez, ich uczestnicy oraz widzowie przybrali biało czerwone barwy. Mogą to byś flagi, czapeczki, koszulki, szaliki, parasole, samochodowe chorągiewki itp.

Jednak bez rzeczowego wsparcia nie jesteśmy w stanie, w pełni, tego przedsięwzięcia zrealizować. Być może przeczytają ten tekst osoby przedsiębiorcze, którym nasz pomysł się spodoba i pomogą w organizacji, być może, aż do tego miejsca, ten tekst przeczytają przedstawiciele firm, którym nie zostanie on obojętny. Wierzymy, że przeczytają ten tekst sami uczestnicy naszych imprez i uzewnętrznią uczucia płynące ze swoich biało czerwonych serc przekładając je na odpowiedni strój.

Zasady Gry Niepodległościowej

Bardzo miło nam donieść, że nie obojętnymi na nasz apel, którym dziękujemy, zostali już;

,,Biegam bo Lubię Łapy,, na czele z szefową i trenerką jednocześnie Pauliną Mikiewicz Łapińską

– Firma wwa24.eu Warszawa

– Firma ,,Amah,, – Białystok

– Hurt Detal ,,Sezam,, – Łapy

-Sklep Ogrodniczy ,,Sosenka,, – Łapy

– Stowarzyszenie ,,Binduga,, – Łapy

(OKf)