Druga kolejka grupy B. Czy Flachowcy jedną nogą będą w półfinale?

W piątek w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach rozegramy drugą kolejkę grupy B w ramach Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF. 

O godzinie 18:00 pierwszy swój mecz zagrają Bad Boys. Drużyna ze średnią wieku 20,8 lat zmierzy się z niewiele starszymi Flachowcami, ale mającymi znacznie większe doświadczenie i w hali, i na trawie. Do tego w pierwszym swoim meczu Flachowcy pokonali 4:2 mocnych, choć mających problemy kadrowe, Bracholi, i gdyby wygrali drugie, piątkowe starcie, będą już po dwóch meczach naprawdę blisko awansu do półfinału. Przed sobą będą mieć jeszcze starcie z Paczką Gwoździ (teoretycznie najsłabszą drużyną). 9 punktów, przy odrobinie szczęścia, może dać awans.

W drugim meczu, który rozpocznie się o 18:40, Paczka Gwoździ – drużyna złożona z fanatyków gry w piłkę, niezależnie od wyników, zagra z Bracholami. Brachole przed dwoma tygodniami mieli problemy kadrowe, przegrali z Flachowcami, ale zapewniali, że tak wąska kadra zdarzyła się po raz ostatni. Muszą wygrać ten mecz, żeby pozostać w grze o wyjście z grupy. Zadanie teoretycznie nie jest trudne, ale… nikogo przed meczem nie możemy skazywać na porażkę.

Zapraszamy do hali ZSM Łapy w piątkowy wieczór! ?

2 KOLEJKA GRUPA B

6.12

18:00

Bad Boys – Flachowcy

6.12

18:40

Brachole – Paczka Gwoździ

Pauzuje: Aby Do Przerwy

TABELA GRUPY B PO 1. KOLEJCE

m-ce

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

Aby Do Przerwy

1

3

10-2

2.

Flachowcy

1

3

4-2

2.

Brachole

1

0

2-4

4.

Paczka Gwoździ

1

0

2-10

5.

Bad Boys

0

0

0-0