Dwie kolejki do końca – sześć drużyn walczy o awans

Po wtorkowych meczach Profit Ligi Piłkarskich Amatorów OKF tabela się “wyrównała”. Wszystkie drużyny mają taką samą liczbę rozegranych meczów, i dopiero teraz możemy zobaczyć, kto punktował najlepiej.

Zdecydowanie najlepiej robili to KS Niszczyciele, którzy pokonali 6:2 Aby Do Przerwy. Mecz szybko “ułożyli” sobie KS Niszczyciele, którzy dość szybko wyszli na prowadzenie. Po kilku minutach było już 3:0 i wszystko wskazywało na to, że jest po meczu. W drugiej połowie Aby Do Przerwy obudzili się, zdołali zbliżyć się do rywali na dwie bramki (4:2). Końcówka należała jednak do Niszczycieli, którzy wykorzystali pośpiech przeciwników w konstruowaniu akcji. Przejmowali piłkę i szybko kontrowali. Szybko i skutecznie. Niszczyciele są już w półfinale, prawdopodobnie wejdą do niego z pierwszego miejsca, więc mogą zerkać spokojnie w dół tabeli, gdzie toczy się walka o kolejne miejsca.

Walka – zacięta. Liczy się w niej aż 5 drużyn. Największe szanse na awans mają MKW 96, którzy wygrali ważny mecz z Flachowcami. Nie zabrakło w nim kontrowersji, dużo było fauli, walki, emocji. Wynik 3:2 dla MKW 96 oznacza, że z piątego miejsca w tabeli awansowali na drugie.

Bez gry, 3 punkty zainkasowali A Jednak. Ich rywal, TS Mars, nie skompletował drużyny na to spotkanie. 3 punkty dla A Jednak są ważne, bo pozwalają chłopakom myśleć o półfinale, ale… przed nimi dwa bardzo trudne mecze. Najpierw z liderem, KS Niszczycielami, później z mocnymi Aby Do Przerwy. Również 9 punktów mają Bad Boys, ale dwa ostatnie mecze zagrają z zespołami z końca tabeli – Kowalami i Drużyną Pierścienia.

Poniżej wyniki wtorkowych meczów, tabela i rozkład gier do końca rundy grupowej.