Firma EVALL pierwszym sponsorem „Łapy Boxing Night”

👏EVALL to założona w Łapach przez Tomka Płońskiego firma działająca na rynku od blisko 10 lat zajmująca się magazynami energii.
🔌Jest to kulminacja dotychczasowej pracy zawodowej Tomka. Udział przy projektach b-r, tworzenie aut elektrycznych, ławek solarnych, ogrzewanie elektryczne, automatyka przemysłowa.
👨‍🔧Sklep internetowy EVALL powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektach badawczo-rozwojowych, branży automatyki przemysłowej oraz tworzeniu aut elektrycznych, ławek solarnych i ogrzewania elektrycznego. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne urządzenia oraz systemy energetyczne. Każdy produkt pochodzi od znanego i cenionego na rynku producenta.
✅Naszym klientom polecamy m.in autorskie stacje zasilania EVALL HP dostępne w kilku modelach mocy. wyposażone zostały w niezbędną elektronikę, zabezpieczenia oraz akumulator (LiFePo4 lub w technologii GEL). Zapewniają zasilanie elektryczne urządzeniom mobilnym i turystycznym, takim jak: lodówka, pompa do wody, oświetlenie, sygnalizacja, monitoring i wielu innym. Stacja ładuje się automatycznie z modułu fotowoltaicznego lub z sieci.
💡⚡W szerokiej ofercie sklepu internetowego EVALL znajdziesz niezbędne akcesoria, a w tym: folie i maty grzewcze, sterowniki temperatury, grzejniki elektryczne, taśmy LED, przetwornice, itp. Łączymy najlepszą jakość oraz przystępne ceny.
Więcej o produktach na stronie www.evall.eu
🤝EVALL Tomasz Płoński
tel. 793939569
info@evall.eu