Gonitwa Bracholi, finisz Flachowców – grała grupa B Profit Ligi Halowej (foto i video)

Znamy pierwszy zespół, który awansował do półfinału Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF. Po zwycięstwie z Aby Do Przerwy, awans z grupy uzyskali już Flachowcy.

Początek meczu Flachowców z Aby Do Przerwy zwiastował bardzo wyrównaną walkę. Co prawda Flachowcy dość łatwi i szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale jeszcze łatwiej je stracili. Pogubili się w obronie dwa razy z ciągu kilkudziesięciu sekund i z dwubramkowej przewagi nie zostało nic. Do przerwy był remis. Po zmianie stron, Aby Do Przerwy chyba zbyt głęboko wzięli sobie do serca nazwę zespołu, bo… mimo że walczyli i stworzyli dwie groźne sytuacje, to bramki zdobywali tylko Flachowcy, i to aż cztery. Wynik 6:2 możemy uznać za sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Flachowcy meldują się w półfinale, Aby Do Przerwy, żeby to zrobić, muszą dwa ostatnie mecze wygrać.

Na filmie obejrzycie cztery bramki Flachowców w drugiej połowie.

Finisz Flachowców!

Tak w drugiej połowie grali Flachowcy. Strzelali, a rywale byli tłem… Flachowcy – Aby Do Przerwy 6:2 (2:2)___www.okf.lapy.pl

Opublikowany przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach Poniedziałek, 13 stycznia 2020

W drugim meczu tej grupy Brachole zwiększyli swoje szanse na awans. Mecz z Bad Boys nie był łatwy, Brachole przed przerwą byli słabsi, a odzwierciedleniem tego był wynik, 3:1 dla Bad Boys. Inny obraz gry oglądaliśmy po przerwie. Brachole wzięli się w garść, korzystając z kilku bardzo doświadczonych zawodników, których mają w swoich szeregach. Potrafili zdominować Bad Boysów i odwrócili losy meczu, wygrywając 4:3. Są wiceliderem z dużymi szansami na wyjście z grupy. Bad Boys zagrają o miejsca 5-10. Na pierwszym filmiku dowód na to, że w meczu było naprawdę dużo walki. Na drugim dowód na wysoki poziom (druga bramka dla Bracholi).

W najbliższej kolejce tej grupy (7 lutego)  Aby Do Przerwy zagrają z Bad Boys, a Paczka Gwoździ z Flachowcami.