Kolejny sukces młodych judoków UKS Narew Łapy

W dniach 28-29.09.2013 w Warszawie odbył się Otwarty Puchar Polski w judo. Jest to największy turniej organizowany w Polsce. W zawodach udział wzięło 20 ekip zagranicznych i wszystkie liczące się zawodniczki z Polski. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Najlepiej z łapskiego klubu spisały się Jabłońska Karolina i Kostyra Maryla, które wywalczyły srebrne medale w swoich kategoriach wagowych.

W drodze do finału dziewczęta pokonały bardzo mocne zawodniczki, co napawa optymizmem przed kolejnymi zawodami i przyszłorocznymi Mistrzostwami Polski Młodziczek. W finale Karolina przegrała z zawodniczką Śląska Wrocław Kingą Wołoszczak, Maryla zaś musiała uznać wyższość reprezentantki Estonii Mileny Rinkevica. Już za dwa tygodnie kolejny start w Turnieju im. Grzegorza Malika w Warszawie, a 26.10 2013 odbędzie się X Międzynarodowy Turniej Judo im. Antoniego Laszuka, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Zawody w Łapach rozgrywane będą w Zespole Szkół Mechanicznych.