Kowale i MKW 96 zagrają o awans – grupa A Profit Ligi Halowej

W piątkowy wieczór rozegrana zostanie przedostatnia kolejka grupy A w ramach rozgrywek Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF. O awans w bezpośrednim meczu zagrają Kowale i MKW 96. 

KS Niszczyciele w meczu z Husarią powinni być stroną dominującą

W pierwszym meczu, który rozpocznie się o godzinie 18:30, o honorowe punkty zagra Husaria FC, ale… nie będzie łatwo nawet o ugranie punktu, bo rywalem Husarii będzie lider, który jedną nogą jest już w półfinale. Niszczyciele nie odpuszczą, bo jeśli wygrają – zameldują się w półfinale. Gdyby jednak doszło do niespodzianki i lider uległby outsiderowi, Niszczyciele będą musieli liczyć na korzystny rezultat drugiego meczu, w którym…

Kowale zagrają z MKW 96. Drużyna, która wygra ten mecz, będzie mogła cieszyć się z awansu już w piątek. Szykują się w tym meczu naprawdę duże emocje. Kowale co prawda mniej goli strzelili, ale ale MKW strzelili aż 8 w jednym meczu, i to ostatniej ekipie w tabeli. Oba zespoły podzieliły się punktami z liderem, a więc o wskazanie faworyta w tym meczu jest bardzo trudno. Wszystko zależeć będzie od liczebności kadry i dyspozycji dnia.

Czy MKW będą mieli powody do radości w piątek?

Na pewno na podział punktów w tym meczu liczą pauzujący A Jednak. Tylko w takim przypadku A Jednak graliby jeszcze o awans w ostatniej kolejce, w której musieliby pokonać MKW 96, a Kowale musieliby ulec Husarii. Podsumowując, na dwie kolejki przed końcem, o wyjście z grupy walczą cztery zespoły, co musi przynieść emocje na parkiecie!

Zapraszamy do hali gościnnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach!

PROFIT ŁAPY TOMASZ I JOANNA KOZICZ – GŁÓWNY SPONSOR ROZGRYWEK

 

TABELA GRUPY A PO 2. KOLEJCE

m-ce

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

KS Niszczyciele

3

5

10-5

2.

MKW 96

2

4

10-3

3.

Kowale

2

4

6-4

4.

A Jednak

3

3

7-8

5.

Husaria FC

2

0

1-14

4 KOLEJKA GRUPA A

17.01

18:30

Husaria KS – KS Niszczyciele

17.01

19:10

Kowale – MKW 96

Pauzuje: A Jednak

5 KOLEJKA GRUPA A

14.02

18:30

Husaria FC – Kowale

14.02

19:10

MKW 96 – A Jednak

Pauzuje: KS Niszczyciele