Liga Halowa: w piątek starcie łapskich gigantów

Mecz TOS-u z Edmarkiem zapowiada się najciekawiej spośród wszystkich starć, jakie obejrzą kibice w piątek, w hali ZMS Łapy. W ramach Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej, rozegrana zostanie 5 kolejka w grupie A.

DSC_0456

TOS to jedyna drużyna w lidze z kompletem punktów. W trzech meczach dali sobie wbić tylko 4 gole, strzelając 12. Kadra zespołu jest bardzo doświadczona, wielu w niej byłych piłkarzy m.in. Pogoni Łapy. Będą faworytem w tym starciu, ale Edmark (7 punktów w 4 meczach) z pewnością nie będzie łatwym rywalem. To także drużyna, złożona z solidnych, wyrachowanych na boisku zawodników. W tym spotkaniu będzie jednak osłabiona, za niesportowe zachowanie zawieszony został jeden z liderów Edmarku. Ten mecz zostanie rozegrany jako ostatni – początek o godzinie 19:55. Kursy bukmacherów:

TOS – 1.4 / remis – 2.0 / Edmark – 4.5

Hit poprzedzą starcia Drużyny Pierścienia z Na Luźno i “z Łapanki” z Kowalami. W pierwszym z nich zagrają zespoły, którym nie idzie najlepiej. Jeśli te zespoły myślą jeszcze o walce o awans, muszą zdobyć trzy punkty. Przegrany straci szanse na wyjście do play-offów. Młoda Drużyna Pierścienia traci w tej edycji dużo goli (19), ale Na Luźno… strzela ich bardzo mało (5). Trudno wskazać faworyta, dlatego tym bardziej warto obejrzeć to spotkanie, które rozpocznie się o 18:35. Kursy bukmacherów:

Drużyna Pierścienia – 1.9 / remis – 1.8 / Na Luźno – 2.4

W meczu z Łapanki i Kowali o wskazanie faworyta jest dużo łatwiej. Z Łapanki jeszcze nie zdobyli punktu, a bilans bramkowy mają najsłabszy w całej grupie (6-23). Z kolei Kowale trzy razy wygrali i raz zremisowali, zajmują trzecie miejsce w tabeli. Są jednym z głównych faworytów do awansu z tej grupy. Jeśli wygrają, na pewno wyprzedzą KS Niszczycieli, którzy pauzują w tej kolejce. Czy z Łapanki będą w stanie przeciwstawić się Kowalom? Przekonamy się o tym o godzinie 19:15. Kursy bukmacherów:

Z Łapanki – 6.05 / remis – 3.9 / Kowale – 1.3

Zapraszamy wszystkich kibiców do hali gościnnego Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach! Wstęp wolny.

Grupa A – 5 kolejka

8.02

18:35

Drużyna Pierścienia – Na Luźno

8.02

19:15

Z Łapanki – Kowale

8.02

19:55

TOS – Edmark

8.02

PAUZA: KS Niszczyciele