Liga Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich: Co tydzień większe emocje. Za dwa tygodnie ich apogeum!

Z każdym tygodniem poziom sportowych emocji w Wakacyjnej Lidze Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich rośnie w imponującym tempie. We wtorek na łapskim orliku rozegrano przedostatnią kolejkę ligi. 22 sierpnia odbędzie się wielki finał.
[singlepic id=2108 w=320 h=240 float=center]
Wtorkowe mecze to starcia gimnazjalistów – Sicarios z Legendami Futbolu, oraz Ekipy Żuka z Szybkimi i Wściekłymi. Sicarios, chcąc zachować szansę na wygranie ligi, musieli pokonać swojego rywala. “Waga” tego meczu na tyle zmobilizowała chłopaków, że poradzili sobie z Legendami Futbolu dość łatwo, wygrywając 4:1. Tym samym Sicarios, jeśli w ostatnim meczu wygrają z Szybkimi i Wściekłymi więcej niż jedną bramką, wygrają ligę. Legendy Futbolu, jeśli nie przegrają za dwa tygodnie z Ekipą Żuka, pozostaną na trzecim miejscu. Szans na zajęcie drugiego miejsca, niestety nie mają.
Druga drużyna, która może wygrać ligę, to Szybcy i Wściekli. We wtorek wygrali z Ekipą Żuka 4:2 i jeśli nie przegrają za tydzień więcej niż jednym golem z Sicarios – będą triumfować w całych rozgrywkach. Póki co, mają 12 punktów na koncie i wszystko zależy od nich samych. Jak widać, wszystko może się jeszcze odmienić.
Mecz pomiędzy Łapskimi Diabłami a Power Rangers, czyli starcie drużyn walczących w kategorii szkół podstawowych, niestety się nie odbyło. Sytuacja w tabeli pozostała więc bez zmian, czyli – bardzo ciekawa. Obie drużyny, na cztery rozegrane dotąd mecze, wygrały po dwa. Na koncie mają po 6 punktów, ale lepszy bilans bramek u Power Rangersów sprawia, że to oni są na pierwszym miejscu. W ostatnim meczu wystarczy im remis. Łapskie Diabły, chcąc wygrać ligę, będą musiały po raz trzeci pokonać swoich rywali.
Już dziś zapraszamy na wielki finał, który odbędzie się 22 sierpnia na Orliku w Łapach.

Wakacyjna Liga Piłki Nożnej im. Bohaterskich Dzieci Polskich OKF 2017 – VI kolejka – WIELKI FINAŁ

data godzina

kategoria

drużyny

22.08.2017 9:00

Gim.

Szybcy i Wściekli – Sicarios

22.08.2017 9:40

Gim.

Legendy Futbolu – Ekipa Żuka

22.08.2017 10:20

SP

Łapskie Diabły – Power Rangers

(OKf)