Łokcie pójdą w ruch. We wtorek półfinały Profit Ligi Piłkarskich Amatorów

Do końca rozgrywek Profit Ligi Piłkarskich Amatorów OKF zostały już tylko cztery mecze. We wtorek dwa z nich – półfinałowe, ciekawie zapowiadające się starcia.

O 18:40 KS Niszczyciele zagrają z MKW 96. Jesteśmy pewni, że w tym meczu będzie bardzo dużo walki – zawodnicy obydwu zespołów pokazali niejednokrotnie, że wślizgi, “z bara” i “łokcie” nie są im obce. Liczą na to przede wszystkim MKW 96, bo umiejętności piłkarskie są po stronie Niszczycieli, którzy w fazie grupowej w 8 meczach zdobyli aż 39 goli. MKW mają na koncie ponad dwa razy mniej goli (18). W meczu grupowym Niszczyciele byli lepsi, wygrali 4:2 i są faworytem meczu. Jak widać na zdjęciu, w meczu grupowym MKW z Niszczycielami, sędziowie mieli bardzo dużo pracy.

KURSY BUKMACHERÓW: KS Niszczyciele – 1,5; MKW 96 – 2,9

W drugim meczu Aby Do Przerwy zmierzą się z Bad Boys. W tym meczu trudniej wskazać faworyta, choć na podstawie fazy grupowej, nieco więcej szans na awans można dać Aby Do Przerwy. W meczu pomiędzy tymi zespołami padł remis 2:2, obydwie drużyny dopiero w ostatniej kolejce zapewniły sobie awans, ale więcej punktów we wszystkich meczach zdobyli Aby Do Przerwy. Są też zdecydowanie skuteczniejsi. Strzelili 33 bramki, a Bad Boys o 10 mniej.

KURSY BUKMACHERÓW: Aby Do Przerwy – 1,6; Bad Boys – 2,0

Zapraszamy wszystkich kibiców na Orlik w Łapach!

Mecz o 3. miejsce zostanie rozegrany w czwartek o 18:40, wielki finał również w czwartek o godzinie 19:20.