NIESAMOWITY,,TANIEC Z GWIAZDAMI” W ŁAPACH SZOŁAJDACH

We środę , 30 stycznia z cyklu ,,Ferie na sportowo” gościliśmy na zajęciach sportowo-rekreacyjnych w Wiejskim Domu Kultury Łapach Szołajdach. Już na wstępie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Panią Edytę Łapińską instruktor Wiejskiego Domu Kultury w Łapach Szołajdach oraz wspaniałą grupę podopiecznych. Dobra zabawa i świetny humor towarzyszyły uczestnikom, którzy jak zwykle zachwycali kreatywnością. Wspólnie spędzony czas obfitował w gry i zabawy sportowo -integracyjne ,liczne konkursy z podziałem na kategorie dla dzieci w przedziale wiekowym od 5-12 lat.

.Najwięcej radości przysporzył ,,Taniec z Gwiazdami” Dzieci dobrane w pary, a między ich głowami włożony był balon, tak by mogły go przytrzymywać głowami, nie wolno im dotykać balonu rękami. Tańcząc w rytm muzyki para ,której balon ostatni spadł na podłoże zwyciężyła. Emocje i zabawa wyjątkowa...

Przyglądanie się takiemu pokazowi może przenieść nas w czasy, w których były one najlepszą rozrywką, a każdy z nas prowadził wesołe i beztroskie życie.

Gorąco wszystkim licznie przybyłym dzieciom oraz Pani Edycie Łapińskiej dziękujemy, za wspólnie spędzony czas, w naszej wspólnej feryjnej przygodzie!!!

Było super!!!