Niszczycielscy Niszczyciele; miłe złego początki Husarii – druga kolejka grupy A

Po piątkowych meczach Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej, w grupie A na pozycję lidera awansował MKW 96. Mają tyle samo punktów co KS Niszczyciele, ale lepszy bilans bramkowy. Oba zespoły wysoko wygrały swoje mecze. 

KS Niszczyciele mecz z A Jednak rozpoczęli źle – A Jednak postawili się faworytowi. Co dziwne, tym razem to Niszczyciele mieli przewagę kadrową nad swoimi rywalami. Kiedy po kilku minutach utrzymywał się wynik bezbramkowy, wprowadzili na boisko liderów swojego zespołu, co spowodowało przyspieszenie gry. Dało to dość szybki efekt. Jak to się mówi, bramka na 1:0 “ustawiła mecz”. Drugiego gola, pięknym strzałem z rzutu wolnego, zdobył Adam Michno (na filmie).

KS Niszczyciele, jak poczuli krew, to nie odpuścili do końca. Dorzucili jeszcze trzy bramki i pewnie wygrali 5:0.

Tak się bije wolniaczki! ?Bramke zdobył Adam Michno z KS Niszczycieli. ?✋KS NISZCZYCIELE – A JEDNAK 5:0

Opublikowany przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach Piątek, 29 listopada 2019

W drugim meczu, debiutująca Husaria FC, mierzyła się z innym faworytem do wygrania grupy – MKW 96. Początek meczu zwiastował raczej wyrównany pojedynek. Przeważali MKW 96, ale Husaria walczyła bardzo ambitnie, próbując odbierać piłkę i kontratakować. Jedna z takich kontr zakończyła się golem. Na środku boiska piłkę przejęła Husaria, zawodnik popędził w kierunki bramki rywala i uderzył z tzw. “dropa”, lub, jak kto woli, z “czuba”. Piłka przeturlała się pod nogami bramkarza i wpadła do siatki. Było 1:0 dla Husarii, która jednak nie umiała zbyt długo utrzymać prowadzenia. Kilka minut później MKW 96 wyrównali i…posypała się gra Husarii. MKW 96 dominowali już do końca meczu, zdobywając jeszcze 7 goli, wygrywając pewnie i zasłużenie 8:1, momentami “rozklepując” debiutantów.

Klepa i gol. ? MKW 96 w natarciu. ?MKW96 – Husaria FC 8:1

Opublikowany przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach Piątek, 29 listopada 2019

W tabeli grupy A po 4 punkty mają MKW 96 i KS Niszczyciele. 3 punkty mają Kowale, bez punktów są Husaria FC i A Jednak.

TABELA GRUPY A PO 1. KOLEJCE

m-ce

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

MKW 96

2

4

10-3

2.

KS Niszczyciele

2

4

7-2

3.

Kowale

1

3

3-1

4.

A Jednak

2

0

1-8

5.

Husaria FC

1

0

1-8

W następnej kolejce, 13 grudnia, pauzują MKW 96. Bardzo ważny mecz rozegrają Kowale z KS Niszczycielami, a mecz o zachowanie szans na awans zagrają A Jednak i Husaria FC.

3 KOLEJKA GRUPA A

13.12

18:00

KS Niszczyciele – Kowale

13.12

18:40

A Jednak – Husaria FC

Pauzuje: MKW 96