Obiekty OKF-u zamknięte w dniach 28 grudnia – 31 stycznia

UWAGA! Informujemy, że w trakcie kwarantanny, między 28 grudnia 2020 roku, a 31 stycznia 2021 roku, wszystkie obiekty Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach będą zamknięte tj.:

• Stadion miejski

• Orlik

• Siłownia miejska

• Sauna w Uhowie

Zajęcia organizowane przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach zostają w tych dniach odwołane.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów z 21 grudnia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z obiektów sportowych, w okresie od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. mogą korzystać tylko tzw. sportowcy zawodowi.

Tym samym, od dnia 28 grudnia 2020 r. zajęcia/wydarzenia/współzawodnictwo tylko dla: – stypendystów sportowych; – członków kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej/paraolimpijskiej – ligi zawodowej (np. ekstraklasy piłkarskiej); – lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy Tacy sportowcy po przedstawieniu odpowiednich dokumentów i po umówieniu się z administratorem obiektu, będą mogli trenować na Stadionie Miejskim, Orliku lub Siłowni Miejskiej. Za utrudnienia przepraszamy.