PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE

Twoje dziecko lubi się ruszać? Lubi sport, bez względu na dyscyplinę sportową? Piłkarskie Przedszkole to idealne zajęcia dla niego!

W trakcie zajęć kształtowana jest sprawność fizyczna dziecka, ale również inteligencja, współpraca w grupie, dziecko uczy się rywalizacji z rówieśnikami w duchu zasad fair play. Piłkarskie Przedszkole to nie tylko piłka nożna – wplatamy w trakcie zajęć również inne dyscypliny sportu, po to, żeby dziecko było sprawne ogólnie i przygotowane do uprawiania różnych dyscyplin w przyszłości, bo przecież w wieku 6 lat nie wiemy, czy dziecko będzie kiedyś lubić piłkę nożną, koszykówkę czy lekkoatletykę.

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:30 na Orliku w Łapach (ul. Żwirki i Wigury) i prowadzi je wykwalifikowany instruktor. Od października, w zależności od pogody, możliwe jest przeniesienie zajęć na salę Szkoły Podstawowej numer 1 w Łapach (ul. Polna). Wówczas zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o 17:30.

Regulamin zajęć Piłkarskiego Przedszkola

OFERTA SPORTOWA

OBIEKTY SPORTOWE

PARTNERZY OKF