Olimpiadka Kubusia Puchatka – Zwyciężyła sportowa zabawa – ,, Trójeczka,, tryumfuje

Siedem dwunastoosobowych zespołów, ze wszystkich szkół podstawowych gminy Łapy,  stawiło się na starcie Olimpiadki Kubusia Puchatka na łapskim Orlliku, w przeddzień Dnia Dziecka, by rywalizować i zdrowo bawić się w sposób aktywny. Zwyciężył zespół SP3 przed SP1. Trzecie miejsce zajął ubiegłoroczny tryumfator SP Łupianka Stara.
[singlepic id=2066 w=320 h=240 float=center]
Wiele i bardzo wiele emocji przyniosły poszczególne konkurencje sportowe przygotowane przez organizatora Olimpiadki – Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. Prawie dwugodzinna rywalizacja  osiągnęła swój szczyt podczas przeciągania liny. Prawdziwe szaleństwo ogarnęło startujących, trenerów i obserwatorów.  Okrzyki, niosące się z Orlika, słyszalne była chyba w najodleglejszych miejscach naszej gminy. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami a zawodnicy pamiątkowymi plakietkami i  prezentami. Trzy najlepsze zespoły otrzymały, dodatkowo, medale.
Główni bohaterowie zmagań – dzieci z klas I-III, bawiły się znakomicie. Bez względu na wyniki i osiągnięte miejsca,  swoją energią potrafiły zarazić każdego. Życzymy im, aby każdy, nowy dzień w ich życiu był coraz piękniejszy i zawierał czas na uprawianie sportu. Gratulujemy dzieciom, ich trenerom i dziękujemy, że mogliśmy, choć przez chwilkę, być razem z Wami i cieszyć się Waszą radością.
Kolejność miejsc:
1. SP3 Łapy – 43
2.  SP1 Łapy – 37
3. SP Łupianka Stara – 35
4. SP2 Łapy – 32
5. SP Uhowo – 28
6. ZS Płonka Kościelna – 15
7. KSP  Łapy – 13
(OkF)
Bardzo dużo zdjęć na naszym Fcebookowym koncie – zapraszamy