Ostatnia sobota na plaży i basenach

Wakacje dobiegają końca, więc czas zakończyć również sezon wodnych szaleństw. Jeszcze tylko w sobotę będzie można skorzystać z Letnich Basenów w Płonce Kościelnej i wypożyczalni kajaków na Plaży w Uhowie.

Od początku sezonu oba obiekty odwiedziło kilka tysięcy turystów z całej Polski i mieszkańców gminy Łapy. Bardzo cieszymy się, że tak chętnie korzystano z oferty przygotowanej przez Gminę Łapy i Ośrodek Kultury Fizycznej. Dokładaliśmy wszelkich starań, żeby wszyscy użytkownicy czuli się na naszych obiektach dobrze i przede wszystkim bezpiecznie. O bezpieczeństwo kąpiących się na basenach w Płonce czuwało trzech ratowników WOPR, każdego dnia dyżur pełniło dwóch z nich.

Sobota, 31 sierpnia, będzie ostatnim dniem, w którym będzie można wypożyczyć kajaki na Plaży w Uhowie i popływać w Letnich Basenach w Płonce Kościelnej. Wciąż będzie można jednak skorzystać z atrakcji dostępnych na plaży. Do dyspozycji mieszkańców i turystów będą altany grillowe, wieża widokowa, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci i siłownia pod chmurką.

Dziękujemy za sezon pełen wrażeń. Do zobaczenia za rok!