Piłkarskie czwartki i piątki na Orliku

Rozgrywki Profit Łapy Ligi Piłkarskich Amatorów w pełni. Za nami już trzy kolejki, po których można stwierdzić, że poziom sportowy, jak zwykle nie zawodzi. W tabeli na prowadzeniu są KS Niszczyciele.

DSC_0573

Średnia w jednym meczu pada 6 goli, a więc biorąc pod uwagę, że mecz trwa 30 minut, to gol pada średnio co 5 minut. Czy są inne rozgrywki z taką liczbą goli w meczu? Nie sądzimy! Najbardziej “rozstrzelaną” drużyną są liderzy – KS Niszczyciele, którzy w trzech meczach popisali się zdumiewającą skutecznością – zdobyli 19 goli, tracąc przy tym tylko 3. Za plecami Niszczycieli, “czają się” starzy znajomi, który nie po raz pierwszy grają w naszych rozgrywkach – Flachowcy, Na Luźno, Kowale i Aby Do Przerwy.

W najbliższej kolejce lider zagra trudne spotkanie, bo zmierzy się z wiceliderem – Flachowcami. Hit kolejki zapowiada się pasjonująco! Zapraszamy na to spotkanie w czwartek o godzinie 18:00 na Orlik w Łapach. Tabela i rozkład pozostałych meczów tej kolejki znajduje się poniżej.