Podaruj komuś aktywność. Kup voucher na saunę i kajaki

Ośrodek Kultury Fizycznej do oferty letniej wprowadza specjalne vouchery, które można wykupić, podarować komuś w prezencie lub wykorzystać samemu na Terenach Rekreacyjnych w Uhowie. Oferta obowiązuje do końca sierpnia. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników wypożyczalni kajaków, którzy regularnie z niej korzystają Teraz nie będą musieli za każdym razem opłacać wypożyczenia, a wystarczy jedna wpłata z góry. To jednak dobre rozwiązanie nie tylko dla stałych bywalców obiektu. Liczymy również na to, że wprowadzenie voucherów zachęci innych mieszkańców gminy Łapy do aktywnego i regularnego spędzania czasu w Uhowie.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Wybierz kwotę, jaką możesz przeznaczyć na voucher.
  2. Zgłoś się do Ośrodka Kultury Fizycznej w Łapach (Łapy, ul. Leśnikowska 18a). W razie wątpliwości zadzwoń wcześniej do OKF-u (tel. 85 715 24 75).
  3. Zapłać i odbierz voucher.
  4. Podaruj go komuś w prezencie lub sam wykorzystaj.
  5. Możesz w ramach kwoty na voucherze korzystać z sauny i wypożyczalni kajaków na Terenach Rekreacyjnych w Uhowie aż do wykorzystania wskazanej kwoty.
  6. Pracownik dyżurujący na obiekcie po każdorazowym skorzystaniu, odznaczy na voucherze, jaką kwotę wykorzystałeś/wykorzystałaś.

KLIKNIJ I ZOBACZ CENNIK SAUNY 

KLIKNIJ I ZOBACZ CENNIK WYPOŻYCZALNI KAJAKÓW