Półfinały Profit Ligi – wyrównane, ale… jednostronne (skróty video)

Piątkowe starcia półfinałowe wyłoniły finalistów rozgrywek Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej. W meczu o puchar zmierzą się Aby Do Przerwy i KS Niszczyciele. 

Pierwsi – wygrali pewnie i wysoko, bo 4:0 pokonali Kowali, natomiast zawdzięczają zwycięstwo skuteczności i mądrej, zorganizowanej defensywie. Kowale częściej atakowali, szczególnie w pierwszej połowie mieli nico więcej sytuacji do zdobycia gola, ale nie potrafili pokonać bramkarza Aby Do Przerwy. Z kolei zawodnicy w granatowych koszulkach po prostu trafiali do bramki i mądrze się bronili, nie dopuszczając Kowali w okolice bramki. Zobaczcie skrót tego meczu. Niestety udało nam się ująć tylko jedną, ostatnią, bramkę zwycięzców.

Finałowym rywalem Aby Do Przerwy będzie inny łapski zespół – KS Niszczyciele. Przez większość meczu wydawało się, że będzie to jednostronny pojedynek, ale okazało się inaczej – Flachowcy przegrywali już 1:4, ale zdołali zdobyć dwie bramki w końcówce meczu i zbliżyć się na jedną bramkę do rywali. Niestety, choć rozegrali niezły mecz, to obudzili się zbyt późno, żeby wyrównać i doprowadzić do rzutów karnych. 4:3 dla Niszczycieli i to oni zagrają w finale za dwa tygodnie. Skrót meczu do obejrzenia poniżej (dwie bramki Niszczycieli i jedna Flachowców).