Profit Liga Halowej Piłki Nożnej OKF 2017. Grupa B nadrabia zaległości

W piątek w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach rozegrana zostanie zaległa kolejka rozgrywek w grupie B, która miała się odbyć 22 grudnia. Kibice, jak zwykle, obejrzą trzy bardzo emocjonujące mecze, bo w grupie B jeszcze wszystko może się wydarzyć.

DSC_0384Czy Mączka Kostna wstanie z “kolan” i wreszcie zapunktuje?

W pierwszym meczu, “o życie” powalczy Mączka Kostna. Powalczy z Drink Teamem, jeśli zbierze drużynę – w ostatniej kolejce nie dotarli na mecz i bez walki oddali 3 punkty Kowalom. Drink Team także musi zapunktować, jeśli chce pozostać w grze o awans.

Drugi mecz to pojedynek Tiki Taki z Kowalami. Obie ekipy mają po 6 punktów i zwycięzca w tym meczu będzie miał już zapewniony awans do ćwierćfinału. Przegrany powalczy o to w ostatniej kolejce.

W ćwierćfinale jest już Aby Do Przerwy. W piątek ich rywalem będzie T.O.S. Na parkiecie obejrzymy zatem dwie drużyny, które znają się bardzo dobrze. I z boiska, i z “czasu wolnego”. T.O.S. musi zapunktować, żeby pozostać w grze o awans do 1/4 finału. Być może będą mogli liczyć tego dnia na przychylność kolegów z Aby Do Przerwy, którzy i tak będą grać dalej?

DSC_0456T.O.S. gra dobrze, ale punktuje mało. Jak będzie w piątek?

Zapraszamy wszystkich do hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Zaległa, 3. kolejka grupy B (piątek, 2 lutego)

18:00   Mączka Kostna – Drink Team

18:40 Tiki Taka – Kowale

19:20 Aby Do Przerwy – T.O.S.

TABELA GRUPY B

tabela B