Profit Liga Halowej Piłki Nożnej OKF – arcyciekawa końcówka w grupie B

Szansę na awans z grupy B ma wciąż 5 drużyn, a miejsc w ćwierćfinale jest tylko 4. Tylko Mączka Kostna będzie już grać o honor,  z kolei Aby Do Przerwy i Kowale mają pewny awans, choć muszą walczyć do końca, bo w piątek może się okazać, że awansują nie z pierwszego, a z trzeciego miejsca. Początek rywalizacji w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach o godzinie 18:00.

DSC_0405 (2)

T.O.S. źle rozpoczął zmagania ligowe – zanotował dwie porażki – z Tiki Taką i Kowalami. Podniósł się i w 4 kolejce pokonał 14:0 Drink Team, a tydzień temu wygrał z Aby Do Przerwy 7:3. W najbliższy piątek zagra z o nic już nie grającą Mączką Kostną. Mączka na dwa ostatnie mecze się nie stawiła, więc możliwe, że i tym razem odda bez gry punkty rywalowi. T.O.S., jeśli wygra, może wskoczyć jeszcze na drugie miejsce.
Stanie się tak tylko wtedy, kiedy w drugim meczu Kowale pokonają Aby Do Przerwy. Zespół, który wygra ten mecz, zajmie pierwsze miejsce w grupie. Obie drużyny pewne są awansu, walczą o uniknięcie w ćwierćfinale najtrudniejszych rywali. Walkę o to rozpoczną o godzinie 18:40.
O 19:20 na parkiet wybiegną zawodnicy Drink Teamu i Tiki Taki. Warunki tego meczu są proste – wygrany gra dalej, przegrany odpada. W gorszej sytuacji jest Drink Team, bo remis premiuje awansem Tiki Takę.
Zapraszamy wszystkich kibiców – wstęp na mecze jest wolny! Kibicujcie swoim!