Ruszają rozgrywki Profit Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2018

Dziesięć drużyn zgłosiło się do tegorocznej edycji rozrywek piłkarskich, organizowanych przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. Pierwszy mecz na łapskim Orliku 5 lipca.

DSCF6667

Około 120 piłkarzy będzie co tydzień rywalizować o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej. W każdy czwartkowy i piątkowy wieczór będzie można podziwiać wyjątkowo zaciętą rywalizację, w której zawsze jest mnóstwo zaangażowania, ale i sportowej zabawy. W tym roku widowiska tworzyć będą drużyny, które już od lat grają w naszych ligach, jak Aby Do Przerwy, Flachowcy, Na Luźno, ale również nowi-nieznani, o sile których przekonamy się dopiero teraz, czyli KS Niszczyciele, Naprzód Tyły, Ancymony, Ostatni Na Kuponie.

Faworytem, jak zwykle, są Aby Do Przerwy, którzy triumfowali w poprzedniej edycji, i którzy kadrowo znów wyglądają imponująco, mając w składzie bardzo doświadczonych i ogranych zawodników. Do grona drużyn, które mogą “namieszać”, trzeba zaliczyć A Jednak (trzecie miejsce w ubiegłorocznych rozgrywek), i Flachowców (wicemistrzostwo w 2017 roku).

Ale żeby przekonać się o sile drużyn, trzeba przyjść na mecze pierwszej kolejki i obejrzeć zespoły w akcji na żywo. Zapraszamy wszystkich kibiców na orlik już 5 lipca. Pierwszy mecz o godzinie 18:00. W piątek rywalizację rozpoczynamy o godzinie 18:45.

Czwartek, 5 lipca

18:00 Ostatni Na Kuponie – Naprzód Tyły

18:45 KS Niszczyciele – Somsiady

19:30 Na Luźno – Aby Do Przerwy

Piątek, 6 lipca

18:45 Kowale – A Jednak

19:30 Flachowcy – Ancymony