Sauny w Uhowie czynne w wakacje. Środy tylko dla kobiet

Od najbliższego poniedziałku (13 lipca), przez całe wakacje będzie można skorzystać z sauny suchej na Terenach Rekreacyjnych nad rzeką Narew w Uhowie. To kolejna atrakcja dostępna dla mieszkańców na tym obiekcie.

Sauna sucha otwarta będzie codziennie, od godziny 11:00. Obowiązywać będą rezerwacje telefoniczne pod numerami telefonu 85 715 24 75 lub 695 624 494, ale chęć korzystania z sauny należy zgłosić co najmniej godzinę przed planowanym korzystaniem. W środy z sauny będą mogły korzystać wyłącznie kobiety.

Z sauny w jednym momencie, zgodnie z obostrzeniami, związanymi z epidemią COVID-19, mogą korzystać maksymalnie 3 osoby. Przed wejściem na saunę trzeba będzie uiścić opłatę u dyżurującego pracownika, zgodnie z cennikiem (do wglądu poniżej) oraz stosować się do REGULAMINU SAUNY.

Pobyt w saunie suchej umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn. Oprócz tego rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu. Warto również zwrócić uwagę na odchudzające właściwości sauny suchej – w trakcie jednego pobytu organizm spala 300 kalorii.

Na Terenach Rekreacyjnych nad rzeką Narew w Uhowie można skorzystać także z placu zabaw, miejsca na ognisko, altany z miejscem na grilla, pomostu z altaną, wieży widokowej, siłowni zewnętrznej, boiska do siatkówki plażowej i wypożyczalni kajaków (czynna w godzinach 11:00-18:00).

CENNIK

Sauna sucha na Terenach Rekreacyjnych w Uhowie

Okres

Klient indywidualny

Bilet grupowy (1+1 )

Bilet grupowy (1+2 )

Wstęp jednorazowy

15 minut( jedna sesja)

5,00 zł

1 godzina

10,00 zł

15,00 zł

20,00 zł