Sezon biegowy czas zacząć. W niedzielę zimowy bieg z serii „Cztery Pory Roku”

Równo o godzinie 12:00, w niedzielę, rozpoczniemy kolejny biegowy cykl, organizowany przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. Każdego dnia do biegu zgłasza się kilka osób, mamy więc przekonanie, że frekwencja znów będzie imponująca.

15357069_1056092804488480_1500935505_n

Bieganie przeżywa prawdziwy boom, a w Łapach widać to szczególnie dobrze. Od 2015 roku, kiedy po raz pierwszy zorganizowaliśmy cykl biegów, wtedy pod hasłem „Grand Prix Bindugi”, za każdym razem bierze w nich udział od 50 do 100 zawodników. To frekwencja bardzo dobra. Wśród startujących są nie tylko Łapianie, ale także wielu Białostoczan i mieszkańców innych wsi, miast i miasteczek z całego województwa podlaskiego, ale nie tylko. Czym przyciągamy biegaczy? Przede wszystkim mówią oni o wyjątkowej atmosferze – rodzinnej, ciepłej. Wszyscy czują się tu swobodnie, a biegom zawsze towarzyszą wspólne spotkania, przy ognisku czy przy herbatce. Poza tym, bardzo urokliwą trasą i rywalizacją bez presji. Nie pobieramy też opłaty wpisowej za udział w zawodach.

Patrząc na liczbę zgłoszeń do tegorocznych biegów, widzimy, że zawodnicy i tym razem nas nie zawiodą. Bieganie rozpoczniemy w niedzielę o godzinie 12:00. Trasa prowadzić będzie ulicą Łąkową, później Glinianą, przez teren „Bindugi”. Start i meta zlokalizowana będzie na stadionie OKF. Zawodnicy będą mieć do pokonania około 8,5 km.

plakat 1

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łap do kibicowania zawodnikom na trasie i gratulowania im na mecie. Zgłoszenia do biegu wciąż przyjmujemy mailowo na adres okf1@wp.pl. Do zobaczenia!

OKF Łapy.