Terminarz rozgrywek Profit Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2019

Zapraszamy do zapoznania się drużyn terminarzem rozgrywek Profit Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2019. Pierwsza kolejka rozgrywek odbędzie się 2 lipca. Mecze rozgrywane będą na boisku Orlik w Łapach przy ul. Żwirki i Wigury.

TERMINARZ PROFIT LIGI PIŁKARSKICH AMATORÓW OKF 2019

POBIERZ TERMINARZ W FORMACIE PDF

PROFIT ŁAPY LIGA PIŁKARSKICH AMATORÓW OKF 2019

1

Bad Boys

2

TS Mars

3

Drużyna Pierścienia

4

Aby Do Przerwy

5

Flachowcy

6

Kowale

7

A Jednak

8

MKW 96

9

KS Niszczyciele

1 kolejka – 2 lipca 2019 (wtorek)

18:00

Bad Boys – TS Mars

18:40

Drużyna Pierścienia – Aby Do Przerwy

19:20

Flachowcy – Kowale

2 kolejka – 4 lipca 2019 (czwartek)

18:00

A Jednak – MKW 96

18:40

KS Niszczyciele – Drużyna Pierścienia

19:20

Bad Boys – Aby Do Przerwy

3 kolejka – 9 lipca 2019 (wtorek)

18:00

MKW 96 – Kowale

18:40

Flachowcy – A Jednak

19:20

Bad Boys – KS Niszczyciele

4 kolejka – 11 lipca 2019 (czwartek)

18:00

Drużyna Pierścienia – MKW 96

18:40

TS Mars – Kowale

19:20

Flachowcy – Aby Do Przerwy

5 kolejka – 16 lipca 2019 (wtorek)

18:00

Kowale – A Jednak

18:40

MKW 96 – Bad Boys

19:20

TS Mars – KS Niszczyciele

6 kolejka – 18 lipca 2019 (czwartek)

18:00

Drużyna Pierścienia – Flachowcy

18:40

KS Niszczyciele – Kowale

19:20

TS Mars – Aby Do Przerwy

7 kolejka – 23 lipca 2019 (wtorek)

18:00

A Jednak – Drużyna Pierścienia

18:40

Bad Boys – Flachowcy

19:20

MKW 96 – KS Niszczyciele

8 kolejka – 25 lipca 2019 (czwartek)

18:00

Bad Boys – A Jednak

18:40

Aby Do Przerwy – Kowale

19:20

TS Mars – Drużyna Pierścienia

9 kolejka – 30 lipca 2019 (wtorek)

18:00

TS Mars – A Jednak

18:40

KS Niszczyciele – Aby Do Przerwy

19:20

MKW 96 – Flachowcy

10 kolejka – 1 sierpnia (czwartek)

18:00

Kowale – Drużyna Pierścienia

18:40

KS Niszczyciele – A Jednak

19:20

Flachowcy – TS Mars

11 kolejka – 6 sierpnia 2019 (wtorek)

18:00

Drużyna Pierścienia – Bad Boys

18:40

MKW 96 – Aby Do Przerwy

19:20

KS Niszczyciele – Flachowcy

12 kolejka – 8 sierpnia (czwartek)

18:00

A Jednak – Aby Do Przerwy

18:40

Bad Boys – Kowale

19:20

TS Mars – MKW 96

Półfinały 20 sierpnia (wtorek)

18:40

1-4

19:20

2-3

FINAŁY 22 sierpnia (czwartek)

18:40

Mecz o 3. miejsce

19:20

FINAŁ