Terminarz ,,TERMOBUD ŁAPY,, Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF sezonu 2015/16
miejsce: Hala Sportowa ZSM w Łapach
Grupa A Grupa B
1. Koń 1. Paczka Gwoździ
2. Ale Grają 2. Niezgłoszeni
3. Jaga 3. Gibraltar
4. ZSM Łapy 4. Amarena
5. Aby do Przerwy 5. Flachowcy
6. Magulon 6 Petrus Łapy
Do pobrania: Regulamin
Lp |
Data |
|
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny | Godz. | ||
1 | 13.11.2015 piątek |
Gr A |
Koń Ale Grają ZSM Łapy |
: Magulon : Aby do Przerwy : Jaga |
17.45 18.30 19.15 |
||
2 | 20.11.2015 piątek |
Gr B |
Paczka Gwoździ Flachowcy Gibraltar |
: Petrus Łapy : Niezgłoszeni : Amarena |
17.45 18.30 19.15 |
||
3 | 27.11.2015 piątek |
Gr A |
Magulon Ale Grają Koń |
: ZSM Łapy : Jaga : Aby do Przerwy |
17.45 18.30 19.15 |
||
4 | 04.12.2015 Piątek |
Gr B |
Amarena Gibraltar Paczka Gwoździ |
: Petrus Łapy : Niezgłoszeni : Flachowcy |
17.45 18.30 19.15 |
||
5 | 11.12.2015 piątek |
Gr A |
Ale Grają Koń Aby do Przerwy |
: Magulon : ZSM Łapy : Jaga |
17.45 18.30 19.15 |
||
6 | 18.12.2015 piątek |
Gr B |
Petrus Łapy Paczka Gwoździ Gibraltar |
: Niezgłoszeni : Amarena : Flachowcy |
17.45 18.30 19.15 |
||
7 | 08.01.2016 piątek |
Gr A |
Koń Ale Grają Magulon |
: Jaga : ZSM Łapy : Aby do Przerwy |
17.45 18.30 19.15 |
||
8 | 15.01.2016 piątek |
Gr B |
Petrus Łapy Amarena Gibraltar |
: Flachowcy : Niezgłoszeni : Paczka Gwoździ |
17.45 18.30 19.15 |
||
9 |
22.01.2016 piątek |
Gr A |
Jaga Ale Grają ZSM Łapy |
: Magulon : Koń : Aby do Przerwy |
17.45 18.30 19.15 |
||
10 | 12.02.2016 piątek |
Gr B |
Amarena Petrus Łapy Paczka Gwoździ |
: Flachowcy : Gibraltar : Niezgłoszeni |
17.45 18.30 19.15 |
||
11 | 19.02.2016 piątek |
Ćwierćfinały | |||||
A2 A3 A1 B1 |
: B3 : B2 : B4 : A4 |
17.15 18.00 18.45 19.30 |
|||||
12 |
26.02.2016 piątek |
Ćwierćfinały (mecze rewanżowe) | |||||
A2 A3 A1 B1 |
: B3 : B2 : B4 : A4 |
17.15 18.00 18.45 19.30 |
|||||
13 |
04.03.2016 piątek |
Półfinały |
18.00 18.45 |
||||
A2B3 A3B2 |
: B1A4 : A1B4 |
||||||
14 |
11.03.2016 piątek |
Półfinały (mecze rewanżowe) | 17.30 18.15 19.15 |
||||
A2B3 A3B2 |
: B1A4 : A1B4 |
||||||
Mecz o trzecie miejsce ( przegrani z półfinałów) | |||||||