UKS ,,Jedynka,, trzecia a współpraca na piątkę

Dziewczęta UKS Jedynka Łapy bardzo dobrze zaprezentowały się na Ogólnopolskim Turnieju koszykówki Młodziczek rocznika 2002 o Puchar Starosty w Wysokiem Mazowieckiem, który odbył się w dniach 23-25.10.2015 r. Zajęły 3 miejsce w mocno obsadzonym  turnieju  i rozgrywanym systemem każdy z każdym, wygrały 3 mecze i 3 minimalnie przegrały. W turnieju udział wzięły 4 i 6 drużyna ubiegłorocznych Mistrzostw Polski Energa Basket Cup, odpowiednio Gimnazjum nr 2 Działdowo, Gimbasket 15 Białystok i kadra młodziczek woj. lubelskiego. Po tym turnieju 3 wychowanki trenera Jacka Łapińskiego zostały  powołane do Kadry woj. podlaskiego młodziczek; Borowska Wiktoria, Brzozowska
Julia ( zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki drużyny), Galent Gabriela ( znalazła się w najlepszej piątce turnieju). GRATULUJEMY !!!
UKS Jedynka Łapy pragnie podziękować trenerom Dariuszowi Rydzewskiemu i Łukaszowi Pułkośnik za pomoc i współpracę aby dziewczęta z trzech łapskich szkół mogły ciągle rozwijać się i grać razem w jednej drużynie. Celem tej  drużyny są eliminacje wojewódzkie i strefowe do Mistrzostw Polski Młodziczek.