W piątek piłkarze-amatorzy z Łap znów wybiegną na parkiet

Rusza Profit Łapy Liga Halowej Piłki Nożnej OKF. W edycji 2018/2019 weźmie udział aż 13 drużyn, czyli prawie 200 zawodników. Pierwsza kolejka już w najbliższy piątek.

DSC_0422

Drużyny podzielono na dwie grupy. Rozgrywki rozpocznie grupa A, w której znalazły się: Kowale, Na Luźno, KS Niszczyciele, Drużyna Pierścienia, Z Łapanki, TOS, Edmark. Trudno przewidywać, ko jest w tej grupie faworytem, bo nie znamy siły kilku ekip, ale w letniej edycji ligi drugie miejsce zajęli KS Niszczyciele, dlatego to ich można wskazywać jako jedną z dwóch drużyn, które awansują do półfinału.

Zadanie na początek mają niełatwe, bo zagrają z TOS-em, czyli ekipą, mającą w swoim składzie bardzo doświadczonych zawodników, m.in. wieloletniego bramkarza i napastnika Pogoni Łapy. W innych meczach grupy A Na Luźno zagrają z Edmarkiem, a Drużyna Pierścienia zmierzy się z drużyną “Z Łapanki”. Pauzują Kowale, którzy na pierwszy mecz, z Na Luźno, muszą poczekać aż do 7 grudnia.

DSC_0407

W grupie B, która zmagania rozpocznie 30 listopada, grać będą trzy zespoły, które latem dotarły aż do finałów: Aby Do Przerwy, Flachowcy i Somsiady. Stawkę drużyn uzupełnia mocny Znicz Suraż, a także MKS 96 i Tiki Taka.

Zapraszamy wszystkich kibiców do hali Zespołu Szkół Mechanicznych w każdy piątek (zgodnie z załączonym terminarzem). Początek piłkarskich emocji o godzinie 18:35. Rozgrywki zakończą się dopiero w marcu.

DSC_0385