Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego „Decathlon Cup” 2019

10 kwietnia w sali Szkoły Podstawowej numer 1 w Łapach odbył się Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego “Decathlon Cup” 2019, w którym rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Łapy.

100_1204

W turnieju wzięło udział 30 zawodników i zawodniczek. W tym gronie byli też nauczyciele, którzy zmierzyli się między sobą.

Najlepszą zawodniczką była Julia Piotrowska ze Szkoły Podstawowej w Uhowie, wśród chłopców zwyciężył Przemysław Kmita ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Łapach Osse. Uczniowie z SP 3 zdominowali rywalizację w zawodach – zajęli pierwsze cztery miejsca w kategorii chłopców, a dziewczyny zajęły miejsca 2 i 3.

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

1. Przemysław Kmita

2. Michał Jabłoński

3. Kamil Krowiewnicki

4. Bogumił Gąsowski

wszyscy z SP 3 Łapy Osse

100_1251

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

1. Julia Piotrowska (SP Uhowo)

2. Natalia Perkowska (SP 3 Łapy Osse)

3. Małgorzata Kmita (SP 3 Łapy Osse)

4. Julia Śliwa (SP Uhowo)

100_1242

Szczególne zainteresowanie, głównie uczniów, wzbudziła gra ich nauczycieli, którzy pokazali, że nie tylko prowadzą zajęcia, ale sami również chętnie się ruszają, dając dowód swojej imponującej sprawności fizycznej. Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii był Łukasz Kul ze Szkoły Podstawowej w Uhowie, na postawę którego wpłynąć mogła obecność i doping Pani Dyrektor Małgorzaty Koszczuk-Petrych.

KLASYFIKACJA NAUCZYCIELI

1. Łukasz Kul

2. Grzegorz Hryncewicz

3. Daniel Gołaszewski

4. Urszula Grochowska

5. Ewa Niewińska

100_1260

Serdeczne podziękowania za wsparcie kierujemy do:

– Decathlon Białystok i menadżerowi sklepu Maciejowi Łapińskiemu za wsparcie organizacyjne, ufundowanie nagród rzeczowych i użyczenie zawodnikom sprzętu sportowego, który był testowany podczas turnieju;

– Dyrekcji Szkoły Podstawowej numer 1 w Łapach, Panu Danielowi Gołaszewskiemu i Pani Ewie Niewińskiej za współorganizację, udostępnienie sali sportowej, bardzo dobrą współpracę i życzliwość

Dyrekcji wszystkich szkół, które wzięły udział w turnieju

– Nauczycielom za przygotowanie zawodników i udział w zawodach

100_1188