WSPÓŁPRACA / REKLAMA

Skuteczna reklama w atrakcyjnej cenie

Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach zarządza obiektami użyteczności publicznej, które rocznie odwiedzają tysiące osób. W ich przestrzeni znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe, które pomagają przedsiębiorcom zbudować komunikację z potencjalnymi klientami jak również efektywnie realizować działania wizerunkowe związane z prowadzoną działalnością.

Budowa pozytywnego wizerunku w oparciu o sponsoring sportowy

Sponsoring sportowy staje się coraz bardziej skutecznym narzędziem w budowaniu pozytywnego wizerunku. W szczególności dotyczy to imprez sportowych i rekreacyjnych, gdzie organizatorzy oferują uczestnikom wyłącznie pozytywne emocje, a firmy przedsiębiorców sponsorujących wydarzenia stają się coraz bardziej rozpoznawalne.
Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach jest organizatorem wielu sportowych projektów, które są doskonałą okazją do budowania lub umacniania pozytywnego wizerunku wśród osób zainteresowanych aktywnym trybem życia. W ramach współpracy oferujemy m.in. możliwość sponsoringu tytularnego wybranych wydarzeń, atrakcyjną powierzchnię reklamową podczas dużych eventów, działania w mediach społecznościowych oraz dostępnych kanałach komunikacji jak również inne formy zaznaczenia obecności marki w realizowanych projektach.

OFERTA SPORTOWA

OBIEKTY SPORTOWE

PARTNERZY OKF