XVII Uliczny Bieg im. Waldemara Kikolskiego już za miesiąc. Nie zwlekajcie z zapisami

Organizatorzy Biegu zapraszają wszystkich tych, którzy zdecydują się na udział, aby dokonywali stosownych zapisów rejestracyjnych. Wszyscy, którzy tej czynności dokonają do 24 kwietna br. -otrzymają, oczywiście po ukończonej rywalizacji na trasie, medale takie, które przedstawiamy na zdjęciu.
[singlepic id=2007 w=320 h=240 float=center]

W skład pakietu startowego, poza numerem, wejdzie również koszulka oraz przydatny, sportowy, gadżet. Zapewniamy też, że żaden z uczestników nie opuści stadionu głodny czy spragniony.
Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmą czołowe lokaty obdarowani zostaną trofeami sportowymi oraz nagrodami rzeczowymi.  O ich wielkości poinformujemy troszkę później.

Już od kilku lat jedną z najbardziej licznych startujących grup stanowią przedszkolaki. Zarówno oni jak i inni uczestnicy startujący w kategoriach szkolnych otrzymają pamiątkowe medale a najlepsi nagrody rzeczowe. Każdy z tych, którzy pokona wyznaczony dystans otrzyma również dyplom.

Przypominamy, że zarejestrować się można wypełniając formularz zamieszczony na naszej stronie www.okf.lapy.pl i wysyłając na adres kikolskibieg@wp.pl lub na okf1@wp.pl lub telefonicznie 85 7152475 lub osobiście w Biurze Zawodów (Stadion Miejski ul. Leśnikowska 18a).

Wpisowe w wysokości 30 zł., dotyczy jedynie biegu głównego, należy uiścić w dniu startu w Biurze  Zawodów. Przypominamy, że zwolnieni z tego obowiązku są sportowcy niepełnosprawni oraz ci, którzy ukończyli 60 lat.

Niejako przy okazji, do współpracy przy organizacji wydarzenia oraz udziału w nim samym zapraszamy organizacje społeczne, firmy lub osoby prywatne. Każda pomoc i zaangażowanie jest bardzo mile widziane i bardzo potrzebne.

(OKf)