Zapraszamy na zajęcia! Piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy

Już od środy, 21 października, wracają zajęcia sportowe, organizowane przez Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach. We wtorki i czwartki odbywać się będą zajęcia piłki nożnej dla dzieci, i tenisa stołowego dla dorosłych, w środy – siatkówka w Uhowie dla młodzieży i dorosłych. WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!

We wtorki od 17:45 w sali Szkoły Podstawowej trenować piłkę nożną będą dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Pierwsze zajęcia w czwartek, 22 października.

Zaraz po tych zajęciach, również we wtorki i czwartki, dorośli będą mogli potrenować tenisa stołowego. Pierwsze zajęcia również odbędą się 22 października. Początek zajęć o godzinie 18:45.

W każdą środę, w godzinach od 16:30 do 18:00  zapraszamy na zajęcia siatkówki dla młodzieży i dorosłych do sali Szkoły Podstawowej w Uhowie. Po raz pierwszy spotykamy się na zajęciach 21 października.

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE ZMIANA OBUWIA.

 

WAŻNE INFORMACJE, DOTYCZĄCE ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI, W ZWIĄZKU Z COVID-19.

Każdy uczestnik zajęć od czasu wejścia na teren obiektu, w którym odbywają się zajęcia, zobowiązuje się stosować do obowiązujących przepisów, związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19.

W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, które nie wykazują jakichkolwiek objawów choroby, a w szczególności infekcji układu oddechowego oraz które nie mają podwyższonej temperatury ciała, kaszlu lub kataru.

Uczestnikami zajęć sportowych nie mogą być osoby przebywające obecnie na kwarantannie, objęte nadzorem epidemiologicznym lub mieszkające z taką osobą.