#Zostańwdomu i czytaj sportowe książki!

To właśnie na boisku w Łapach swoją przygodę z piłką rozpoczynał Tomasz Łapiński zaczynał przygodę z futbolem w Pogoni Łapy. Grał w niej w latach 1983-1987. Później przeniósł się do RTS Widzew Łódź. W barwach Widzewa zdobył dwa mistrzostwa Polski. Kolejnym klubem w Jego karierze była Legia Warszawa.

Tomasz Łapiński ma na koncie srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie. W koszulce z orłem na piersi rozegrał 36 meczów.

27 lutego 2019 zadebiutował swoją powieścią “Szmata. Gdy piłka nożna staje się przekleństwem”, wydaną przez Wydawnictwo SQN. W wywiadzie udzielonym przed jej premierą, przyznał, iż rozpoczął prace nad inną powieścią, nie związaną z tematyką sportową.

To właśnie “Szmatę” polecamy Wam na te dni, spędzone w domu.
Nic nie jest oczywiste, gdy piłkarska fikcja miesza się z polską rzeczywistością… Czy wiesz, jak to jest, gdy próbujesz prowadzić proste, szczęśliwe życie, a cały świat stara ci się to za wszelką cenę uniemożliwić? Roman Dzwonecki, zawodnik występującego w Superlidze Centrum, zmaga się z tym problemem od wielu lat. Bo w piłkarskiej szatni, w której co drugi zawodnik jest zamieszany w korupcję, trener nie ma żadnej kontroli nad piłkarzami, a hazard, alkohol są na porządku dziennym, ciężko pozostać normalnym.

Jak zareagujesz, kiedy twoje życie nagle zmieni kierunek o sto osiemdziesiąt stopni? Zamierzasz się poddać czy będziesz walczyć do samego końca? A może zrobisz z siebie szmatę?
_____
E-book znajdziesz na labotiga.pl – księgarnia sportowa
https://www.labotiga.pl/…/8731-ebook-wersja-elektroniczna-s…