🎅🏓 Za nami Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego! 🏆

😀 W zawodach wystartowało 37 zawodników, podzielonych na kategorie chłopców i dziewcząt, reprezentujących 🏫 szkoły podstawowe z terenu Gminy Gmina Łapy
🤝 Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jerzego Szyluka za przeprowadzenie turnieju oraz do Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach, 👌 Pana Daniela Gołaszewskiego, za udostępnienie hali sportowej.
🏅 Dekoracji zwycięzców dokonali:
– Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej – Pan Przemysław Jaroszewski,
– Wicedyrektor SP nr 1 – Pani Ewa Niwińska.
🏆 Najlepsi zawodnicy – kategoria chłopców (szkoły podstawowe):
🥇 Jakub Perkowski
🥈 Patryk Szymborski
🥉 Cezary Grabowski
4️⃣ Sebastian Czajkowski
5️⃣ Dawid Zawadzki
6️⃣ Dominik Frankowski
🏆 Kategoria dziewcząt:
🥇 Alicja Walesieniuk
🥈 Zuzanna Zdrodowska
🥉 Adrianna Łupińska
👏 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! ‼️