🎅🏓 Za nami Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego! 🏆
W zawodach wystartowało 37 zawodników, podzielonych na kategorie chłopców i dziewcząt, reprezentujących szkoły podstawowe z terenu Gminy Gmina Łapy
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jerzego Szyluka za przeprowadzenie turnieju oraz do Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach, Pana Daniela Gołaszewskiego, za udostępnienie hali sportowej.
Dekoracji zwycięzców dokonali:
– Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej – Pan Przemysław Jaroszewski,