🏆Za nami⏱️III Bieg Godzinny w Łapach👟

🏭Podstrefie Ekonomicznej w Łapach.
🫡Na starcie ponad 20 biegaczy☀️Piękna pogoda, chociaż momentami było wietrznie i świetne wyniki🦸‍♂️Tak można podsumować trzecią edycje naszego biegu.
👍Część zawodników przyjechała sprawdzić swoje możliwości inni bić własne rekordy📈
🏆Najlepszym zawodnikiem III Biegu Godzinnego okazał się👏 Rafał Grabowski który pokonał w 60 minut dystans😲15 851 metrów bijąc o ponad 500 metrów zeszłoroczny wynik (15 340 metrów).
🥇Rafał Grabowski 15 851 m
🥈Andrzej Weber 15 660 m
🥉Krystian Kalinowski 15 480 m
🏆Najlepszą zawodniczką została👏 Kinga Jurzec która w godzinę pokonała dystans 13 163 metrów🫡
🥇Kinga Jurzec 13 163 m
🥈Anna Gumowska 10 820 m
🥉Ewa Zaniewska 10 330 m
🤝Gratulujemy‼️Ale bijemy brawo każdemu uczestnikowi bo dla nas każdy z Was jest zwycięzcą.
👍Składamy ogromne podziękowania, wszystkim którzy pomagali w przygotowaniach tj. Urzędowi Miejskiemu w Łapach i Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej w Łapach za przygotowanie trasy, Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapach za pomoc sprzętową oraz Komisariatowi Policji w Łapach za zabezpieczanie trasy.
👏Zawodników dopingowali i nagradzali radni rady miejskiej Pan Stanisław Żochowski i w podwójnej roli Piotr Łapszo.