6 kolejka "Termobud" Łapy Ligi Piłkarskich Amatorów OKF 2017

Kolejka numer 6 tegorocznych rozgrywek pokazała, że wszystkie drużyny cenią sobie jakąkolwiek zdobycz punktową, a ich główny cel to nie stracić szybko szans na awans do ćwierćfinału. Tylko trzy zespoły w tej serii gier nie dopisały do swojego konta nawet jednego “oczka”.
[singlepic id=2109 w=320 h=240 float=center]
Szanse na awans straciły już dwie drużyny – Ptaki Latają Kluczem i No Yes Fast. Pierwsi, w czwartek, przegrali aż 0:15 z Ale Grają. Główną przyczyną porażki były problemy kadrowe “Ptaków”, bo przez cały mecz musieli radzić sobie w pięciu. Nie poradzili sobie i w pewnym momencie po prostu odpuścili granie. Rywale wykorzystali to i poprawili statystyki strzelonych goli.
No Yes Fast mieli trudne zadanie, bo grali z liderem – Aby Do Przerwy. Dużo było w tym meczu walki z obu stron, ale jakość piłkarska przemawiała za faworytem, który po prostu lepiej grał w piłkę. No Yes Fast – Aby Do Przerwy – 3:7. Wygrani są już w ćwierćfinale, a No Yes Fast straciło szansę na grę w play-offach.
Co raz lepiej w lidze grają Flachowcy. Tydzień temu pokonali 8:4 No Yes Fast, tym razem byli lepsi od TOS-u, wygrywając aż 6:1. Jednak prawdziwy sprawdzian czeka Flachowców za tydzień, kiedy zagrają z trzecią w tabeli ekipą A Jednak, która w ten piątek zremisowała z FC Goń Go Po Wsi 1:1. Remis padł także w innym piątkowym meczu – FC Józwy z Drink Teamem. Podział punktów pomiędzy tymi zespołami sprawił, że żadna z nich nie awansowała do pierwszej czwórki.