,,Aby do Przerwy,, zdetronizowane. Drink Team z Ale Gają w finale Letniej ,,Tertmobud Łapy,, Ligi Piłkarskich Amatorów OKF sezonu 2016

W najbliższy piątek 7 października br. o godz. 19.15, na sztuczną murawę łapskiego Orlika wybiegną zespoły Ale Grają oraz Drink Teamu, by rywalizować o zwycięstwo w rozgrywkach trwających już ponad trzeci miesiąc. Będzie to święto futbolu amatorskiego naszej gminy. Wierzymy, że oba zespoły staną na wysokości zadania i dostarczą kibicom wielu emocji.
Po raz pierwszy od wielu, wielu lat w rozgrywkach finałowych zabraknie ,,Aby do Przerwy,,. Piłkarze tego zespołu, po pierwszym meczu remisowym, w rewanżu, dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, obijali poprzeczkę i słupki bramki rywali, ale ci skutecznie się broniąc, umiejętnie rozłożyli swoje siły, by w rezultacie pokonać rywali 5:2 i sprawić wielką niespodziankę.
Drugi mecz półfinałowy miał dość jednostronny przebieg. Ale Grają pokazali klasę zwyciężając 4:0 i to oni zmierzą się z Drink Teamem.
[singlepic id=1850 w=320 h=240 float=]
[singlepic id=1851 w=320 h=240 float=]
Wcześnie, bo o 18.30, w pojedynku o trzecie miejsce spotkają się drużyny ,,Aby do Przerwy,, oraz Flachowców.