Biegowe Grand Prix Bindugi 2017 – Paulina Łapińska i Daniel Bochenko liderują

[singlepic id=1970 w=320 h=240 float=center]
W klasyfikacji generalnej, po czwartym, marcowym biegu nie zaszły większe zmiany. W dalszym ciągu liderami są łapianka  Paulina Łapińska oraz brzozowianin Daniel Bochenko. Wiceliderami są: niesłychanie ambitny i waleczny Aleksander  Kaczyński  oraz Magdalena Falkowska – oboje z Łap. O zaciętości w rywalizacji, szczególnie panów, mówią wyniki. Różnice są minimalne.
Na liście startowej wpisano 99 uczestników.  We wszystkich czterech biegach uczestniczyło 26 zawodniczek i zawodników.  Trzykrotnie wystartowało  14 osób, dwukrotnie -18 a jednorazowo dystans pokonało 30 sportowców. Pięciu biegających utraciło możliwość sklasyfikowania w klasyfikacji generalnej.
Przypominamy, że w Biegowym Grand Prix Bindugi 2017 do klasyfikacji generalnej bierze się pod uwagę dziewięć najlepszych rezultatów uzyskanych w 12 biegach.
Ośrodek Kultury Fizycznej  w Łapach,  w założeniu organizacyjnym, przewidywał udział ok. 20 miejscowych zapaleńców biegania. Rzeczywistość okazała się odmienna od planów. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i staramy się takiej sytuacji sprostać. Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegowych spotkań, których rywalizacja nie dzieli a jednoczy i powoduje niezmiennie wspaniałą sportową atmosferę.
Niezmiennie też dziękujemy jednostkom OSP  Uhowie i w łapach za zabezpieczanie tras a fotografikom za przepiękne pamiątki.
Klasyfikacje po 4 biegach:
(OKf)