Brachole czy Aby Do Przerwy? W piątek wielkie starcie!

Czy mocna ofensywa Aby Do Przerwy i tym razem nie zawiedzie?

W piątek w zakończona zostanie rywalizacja w grupie B Profit Ligi Halowej Piłki Nożnej. W bezpośrednim meczu o awans powalczą Aby Do Przerwy i Brachole. 

Oba zespoły naszpikowane są gwiazdami łapskiej piłki nożnej. W składzie Bracholi widnieją takie nazwiska jak Łukasz Michalski, Paweł Zakrzewski, Mariusz Gąsowski, Piotr Mierzwiński – doświadczeni i prezentujący wysoki poziom gracze. Aby Do Przerwy to z kolei tacy zawodnicy jak Paweł i Łukasz Kul, Hubert Łapiński, Maciej Łapiński – do dziś na co dzień związani z piłką nożną. Trudno więc wskazać silniejszą kadrę w którymkolwiek zespole.

Bramkarz Bracholi to na pewno mocny punkt zespołu, ale 8 razy dał się już pokonać

Może więc faworyta wskażą statystyki? Tutaj też nie znajdziemy zbyt wiele różnic. Oba zespoły wygrały dwa z trzech meczów, oba straciły po 8 goli. Aby Do Przerwy mają przewagę tylko w golach zdobytych, których mają na koncie 17, a Brachole – 13. To może być właśnie kluczowa statystyka, bo w przypadku remisu, to Aby Do Przerwy awansują. Czy jednak lepsza ofensywa zdecyduje o wygranej? A może będzie to dyspozycja dnia lub sytuacja kadrowa? Pytań jest więcej niż odpowiedzi. Najważniejszą – wynik – poznamy w piątek około 19:10.

Mecz został przełożony na godzinę 18:30 w związku z rezygnacją z udziału drużyny Bad Boys z meczu z Paczką Gwoździ.

___________________

KOMUNIKAT

W związku z rezygnacją z udziału w meczu Paczka Gwoździ – Bad Boys zespołu Bad Boys, wynik meczu zostaje uznany jako walkower na niekorzyść Bad Boys. 

W związku z tym, że powyższy mecz zaplanowany na godzinę 18:30 i nie odbędzie się, a drużyny Bracholi i Aby Do Przerwy zgodziły się na przesunięcie godziny meczu, spotkanie Brachole – Aby Do Przerwy zostaje przełożone na godzinę 18:30. 

___________________

TABELA GRUPY B PROFIT LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

m-ce

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

Flachowcy

4

12

20-6

2.

Aby Do Przerwy

3

6

17-8

3.

Brachole

3

6

13-8

4.

Paczka Gwoździ

3

0

2-13

5.

Bad Boys

3

0

5-16