Cztery najlepsze drużyny walczą o finał!

W piątek w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach rozegrane zostaną półfinały Profit Łapy Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF 2018/2019. W rywalizacji pozostały cztery najlepsze ekipy.

W pierwszym meczu TOS, czyli zwycięzca grupy A, zagra z drugą drużyną grupy B czyli Flachowcami. TOS jest jedyną drużyną, która wygrała w lidze wszystkie mecze. W sześciu spotkaniach stracili tylko 14 goli, czyli najmniej w całej grupie. Ich przeciwnikami będzie ekipa, która, jak zwykle, traci mało goli i strzela również niewiele. Tak grają Flachowcy. Strzelić, co trzeba i bronić zdobytej przewagi. Na pewno „rzucanie się” na TOS może kosztować sporo, bo to drużyna doświadczona i bardzo wyrachowana. Spodziewać się można ostrożnej gry, pełnej taktycznych rozwiązań. Zaczynamy o 18:35.

KURSY BUKMACHERÓW:

TOS – 1,9 / FLACHOWCY – 2,2

DSC_0411

Drugi mecz to pojedynek KS Niszczycieli z Aby Do Przerwy. Drudzy to stali bywalcy fazy pucharowej rozgrywek organizowanych przez nas. W grupie radzili sobie dobrze, przegrywając tylko pierwszy mecz. Niszczyciele to z kolei drużyna, która może się pochwalić najlepszą różnicą goli strzelonych i straconych. Aż 32 razy pokonywali bramkarzy rywali, a sami dali sobie strzelić tylko 15 bramek. Jeśli chcą, potrafią przyspieszyć w każdej chwili, jeśli nie trzeba, nie szarżują. Ten mecz zaczyna się o 19:15.

KURSY BUKMACHERÓW:

ABY DO PRZERWY – 2,0 / KS NISZCZYCIELE – 2,5

Zapraszamy wszystkich kibiców do hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, w najbliższy piątek, od godziny 18:35. Do zobaczenia!

OKF Łapy