Emocje w półfinałach

Flachowcy i KS Niszczyciele – te dwie drużyny obejrzymy w wielkim finale Profit Łapy Ligi Halowej Piłki Nożnej OKF! O trzecie miejsce TOS zagra z Aby Do Przerwy.

DSC_0432

Flachowcy w walce o finał mieli znacznie trudniejszą przeprawę. Mecz rozpoczęli co prawda od prowadzenia, po pięknej bramce w „okno” z 12 metrów, ale później, przez większość meczu przeważał TOS, który napierał co raz mocniej. Jednak skupiając się bardzo na ataku, popełnił jeden duży błąd w obronie, po którym zawodnik Flachowców znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie go pokonał. Było 2:0 i TOS nie miał już nic do stracenia. Atakował z co raz większym impetem, i przyniosło to skutek. W końcówce pierwszej części, gola na 2:1 z dwóch metrów zdobył zawodnik TOS-u.

Wydawało się, że w drugiej połowie TOS wyrówna. I kilka razy był tego bardzo blisko. Flachowcy grali to, w czym czują się najlepiej – w obronie. TOS atakował, Flachowcy odbierali i kontrowali. Wynik meczu z pierwszej połowy utrzymał się do końca. Flachowcy, podobnie jak w lidze letniej, zagrają w finale.

Drugi mecz był bardziej jednostronny. KS Niszczyciele objęli prowadzenie po strzale z bardzo ostrego kąta. Na 2:0 podwyższyli po szybkiej akcji dwóch na jednego. Aby Do Przerwy odpowiedzieli golem z metra do pustej bramki. Trzy kolejne bramki strzelili KS Niszczyciele. Było 5:1 i wszystko wskazywało na to, że jest po meczu. Trochę nadziei drużynie ADP dodał gol na 5:2. Za chwilę przyszła kolejna szansa, przed którą stanął, uwaga, bramkarz Aby Do Przerwy. Gdyby pokonał z dwóch metrów swojego vis-a-vis, byłaby szansa na udany pościg. Piłka nie wpadła jednak do bramki, a za chwilę KS Niszczyciele dobili rywali golem na 6:2 i zameldowali się w finale.